Antakių dažymo procedūros ir patarimai

Antakių dažymas – tai procedūra, kurios metu antakiai dažomi pusiau permanentiniais antakių dažais, kad jie būtų suformuoti gražioje formoje.

Procedūra salone trunka apie 10-15 minučių, tačiau jei ją atliksite namuose, tai užtruks šiek tiek ilgiau. Kokybiškai dažydami antakius, turėtumėte paprašyti, kad specialistas paruoštų dažus specialiai jums.

Jei antakių atspalvį darotės namuose, naudokite atspalvį, artimiausią jūsų antakių lanko spalvai, ir nepamirškite, kiek laiko turite tirpalo, nes kuo ilgiau jis išliks, tuo gilesnis bus.

Rekomenduojame: APRAISE® profesionalūs antakių ir blakstienų dažai,Nr. 3.1, šviesiai rudi, 20 ml iš Vitrinapro.lt

Kokie yra antakių tonavimo privalumai?

Didžiausias privalumas yra tas, kad nereikia dažyti antakių, todėl sutrumpėja rytinio pasiruošimo laikas. Normalūs, pilni antakiai suteikia veidui jaunatviškesnę išvaizdą. Kuo storesni antakiai, tuo jauniau atrodote.

Mikrobladingas antakiams suteikia panašų efektą, tačiau jis yra daug brangesnis ir nepatogesnis nei antakių tonavimas. Jei tikrai norite platesnių antakių savo veidui, tonavimas yra būtina operacija. Kiekviename antakyje yra glotnių, plonyčių plaukelių, kuriuos nudažius galima iš karto sukurti gilesnių ir storesnių antakių įspūdį.

Antakių tonavimas gali pailginti antakių apačią, kurioje plaukeliai atrodo tamsesni ir lygesni, be to, suteikia žvilgsniui tekstūros ir gylio. Antakių atspalvis palaipsniui išnyksta per tris-keturias savaites, todėl jums nereikės galvoti apie netrumpą užaugimo laiką, kaip plaukų dažų atveju.

Ar antakių tonavimas yra saugus?

Nepaisant to, kad tai labai paprasta procedūra, FDA nėra leidusi naudoti jokių antakių dažymo preparatų dėl “akių sužalojimo” galimybės.

Kadangi tai lengvai prieinama, tai nereiškia, kad nežinote, su kokiu preparatu dirba jūsų specialistas! Šiais laikais augalinės kilmės ir ekologiški pigmentai yra gana didelis etalonas.

Taigi, prieš planuodami susitikimą dėl antakių dažymo, nebijokite užduoti specialistui keletą abejonių dėl dažiklio, kurį jis ketina naudoti.

Kas yra antakių tonavimas ir dažymas?

Antakių tonavimas tinka visų formų, atspalvių odai ir plaukų spalvoms. Metodas šiek tiek sudėtingesnis, jei norite nuspalvinti žilus arba baltus plaukus. Įsitikinkite, kad kreipiatės į žmogų, kuris yra įgudęs tamsinti antakius ir tai daro dažnai. Kadangi žili plaukai yra reaktyvesni ir atkaklesni, gali tekti šiek tiek pakoreguoti techniką.

Koks yra antakių dažymo procesas?

Įprastinis seansas kainuoja nuo 20 EUR ir trunka apie 15 minučių. Tuomet specialistas paruoštų sritį: nuplautų antakius ir užteptų ant jų ploną vazelino sluoksnį, kad išvengtumėte odos dryžių. Tuomet dažai švelniai sujungiami ir paskirstomi iš pradžių pagal jūsų antakių plaukelių augimą, paskui atvirkščiai.

Norėdami išgauti geriausią spalvą, palikite pigmentą kelioms akimirkoms ir tik tada nuvalykite likučius drėgnu popieriniu rankšluosčiu. Pamatę dažus ant odos po antakiais, neišsigąskite. Per porą dienų jis turėtų nusiplauti.

Kokių apsauginių barjerų turėtume nepamiršti?

Po procedūros galite 12 valandų nebedažyti antakių ir visą sritį nušveisti su  geliu ar kremo pagrindo šveitikliais. Jūsų antakiai iškart išryškės ir atrodys platesni.

Turėtumėte sumažinti antakių elementų, kuriuos naudojate savo makiažo rutinoje, skaičių. Užtruks nuo trijų iki šešių savaičių, kol atspalvis išnyks. Kad atspalvis išliktų ryškus, kas keturias-šešias savaites galima atlikti retušavimo procedūras.

Išvada

Pasiekti pilnesnių blakstienų nebūtinai turi būti taip sunku. Pasirinkimų, kaip susikurti tankesnius antakius  yra daugybė.

Tačiau antakių dažymas yra dar vienas pasirinkimas, jei norite kažko, kas išliktų ilgiau. Visiškai suprantame, jei dėl alerginės reakcijos galimybės nesiryžtate dažyti antakių. Tačiau jei nesate alergiški ir ieškote ilgalaikio antakių užpildymo ir išpuoselėjimo varianto, antakių dažymą būtina išbandyti.

Nurodėme visus dalykus, į kuriuos turite atsižvelgti prieš rinkdamiesi antakių dažymą, ir jei viskas atrodo gerai, tai yra viena veiksmingiausių procedūrų siekiant pilnesnių antakių.

Nr. 21/25

___

Tai yra reklaminis straipsnis. Jo turinį pateikė užsakovas ir Kaišiadoriečiams.lt tinklalapio administracija už jį neatsako bei atsakomybės neprisiima.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto