Antrą naktį iš eilės vilkai Žasliuose pjauna gyvūnus

Žaslių seniūnijos gyventojus ne juokais įbaugino apylinkėse siaučiantys vilkai, kurie ne tik pjauna šalia gyvenamųjų namų būnančius gyvūnus, bet ir visai nebijo žmonių.

Vakar Žaslių seniūnė Gintarė Stankevičienė savo Facebook’o profilio paskyroje patalpino pranešimą, kad Naujažerio kaime, naktį iš vasario 1 d. į vasario 2 d., vilkai, nebijodami aplink esančių gyventojų, šalia gyvenamojo namo papjovė 3 aptvare laikytus danielius. Pasak seniūnės, prieš tai, sausio 27 dieną, buvo gautas pranešimas, kad vilkai buvo pastebėti ir Mikalaučiškių kaime gyvenančio žmogaus kieme. Laimei, ten žala nebuvo padaryta.

Kaip po pranešimu komentavo kiti socialinio tinklo nariai, pas kai kuriuos jų kieme, taip pat Naujažerio kaime, buvo atklydusi net keturių vilkų gauja.

Dar viena komentatorė rašo, kad pas juos kieme vilkai buvo atklydę net du kartus ir, pastebėję žmones, net nesiruošė nuo jų bėgti – tiesiog stovėjo ir žiūrėjo į juos.

Pasirodo, kad, pajautę lengvą grobį, šiąnakt vilkai vėl grįžo į tą pačią vietą. Šį kartą vilkai papjovė dar du aptvare laikytus danielius. Trys danieliai apskritai dingo. Viso šių dviejų atakų metu ūkininkai neteko visų 8 savo augintinių. Viena papjauta danielių patelė buvo nėščia.

Aptvaras, kuriame auginami danieliai, apjuostas maždaug 2 metrų aukščio tvora. Vilkai, nesibaimindami žmonių, iki aptvaro atkeliavo tiesiog per sodybos kiemą. Pasak Žaslių seniūnės, šeimininkai šią naktį vilkus bandė vaikyti, tačiau, panašu, kad baimės jausmo pas juos nebelikę.

Praėjusiais metais Žaslių seniūnijoje taip pat buvo užfiksuoti vilkai, tačiau dėl žalos atlyginimo gyventojai nesikreipė.