Antradienio rytą ugniagesiai skubėjo į gaisrą Žiežmariuose

Kovo 29 dienos rytą, 10 val. 25 min., Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos tarnybų ryšio numeriu 112 buvo gautas pranešimas apie tai, kad Kaišiadorių rajone, Žiežmariuose, Sodų gatvėje atvira liepsna dega dviejų aukštų namas.

Į įvykio vietą nedelsiant buvo išsiųstos ugniagesių pajėgos iš Kaišiadorių, Gudienos, Žiežmarių bei Kruonio, informacija apie įvykį perduota Kauno greitosios medicinos pagalbos stočiai.

Atvykus pirmiesiems ugniagesiams gelbėtojams ir atlikus žvalgybą paaiškėjo, kad atvira liepsna dega ne gyvenamasis namas, o visai šalia jo esantis ūkinis pastatas. Pats pastatas 7×5 m dydžio, mūrinis, vieno aukšto, stogas dengtas šiferiu.

Liepsnoms malšinti ir saugoti nuo jų aplinkinius pastatus buvo nutiestos dvi 20 m ir 40 m ilgio magistralinės vandens linijos. Vanduo į gaisravietę buvo vežiojamas iš gaisrinio hidranto esančio už 200 metrų nuo gaisravietės. Buvo naudojami 4 B tipo vandens švirkštai, dirbo 9 ugniagesiai gelbėtojai.

10 val. 52 min. gaisras buvo lokalizuotas, o 11 val. 4 min. buvo pranešta apie jo likvidavimą.

Gaisro metu nudegė pastato stogas, apdegė ir vandeniu buvo sulieti namų apyvokos daiktai.

Iš degančio pastato pavyko išgelbėti 47 vištas, dvi iš jų neišgyveno.

Ugniagesiams pavyko nuo liepsnų apsaugoti už 10 metrų esantį dviejų aukštų mūrinį namą.

Dar nebaigus visų baigiamųjų darbų, vienas ugniagesių ekipažas iš gaisravietės buvo išsiųstas į Vilkiškių kaimą. Laimei, ten gaisro nebuvo – patalpos buvo uždūmintos dėl prisvilusio puodo.