Antroje savaitės pusėje orai keisis

Antradienį anticiklonas kiek sustiprins savo poveikį mūsų orams, tad vėl atsiras daugiau pragiedrulių. Kritulių tikimybė bus nedidelė. Vėjui krypstant iš pietų, pietryčių, sugrįš kiek šaltesnė oro masė. Daugelyje rajonų temperatūra naktį kris iki 10-15 laipsnių šalčio. Šiauriniuose rajonuose, kur dangus bus užklotas tankesniais debesimis oras atšals tik iki 6-9 laipsnių šalčio, prie jūros tikimasi 2-4 laipsnių šaltuko. Dieną termometrai rodys 3-8 laipsnių šaltį, šalies pietryčiuose bus apie 10 laipsnių šalčio.

Trečiadienio naktis išliks rami, be žymesnių kritulių. Temperatūra svyruos tarp 8 ir 13 laipsnių šalčio, kaip jau įprasta, pajūris išsiskirs aukštesne temperatūra – 3-5 laipsniai šalčio. Dieną pajusime iš vakarų artėjančio galingo ciklono poveikį. Pirmiausia ims stiprėti pietvakarių krypties vėjas, vakarėjant jo gūsiai vakariniuose rajonuose vietomis sieks 15-19 m/sek greitį. Šalies vakaruose kai kur spės jau ir pasnyguriuoti. Temperatūra kils iki 5-10 laipsnių šalčio, prie jūros bus apie nulį.

Ketvirtadienio naktį snigs, kai kur gana gausiai, dieną pradedant vakariniais rajonais kritulių būvis keisis į šlapdribą, o vėliau ir į lietų. Sningant ir pučiant stipriam pietvakarių, vakarų vėjui daug kur kils pūgos, pustys. Nakties temperatūra, beveik nesiskirs nuo trečiadienio dienos, bus 6-11 laipsnių šalčio, pajūryje apie 0 laipsnių. Dieną Vakarų Lietuvoje prasidės atodrėkis, rytiniuose rajonuose dar išsilaikys silpnai neigiama temperatūra.

Penktadienį traukiantis ciklonui vėjas rims, kritulių mažės, o temperatūra ir naktį, ir dieną nenutols nuo 0 laipsnių.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto