Apdovanoti Kaišiadorių rajono abiturientai pelnę šimto balų įvertinimus

Šiemet Kaišiadorių rajono mokyklas baigę ir valstybinių egzaminų metu 100 balų  įvertinimą pelnę Kaišiadorių rajono abiturientai susitiko su Savivaldybės meru Vyteniu Tomkumi. 2017-aisiais metais po šimtuką gavo 8 Kaišiadorių rajono abiturientai. Maksimalius balus gavo Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos abiturientas Justas Sadauskas, Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos abiturientės Gintarė Baliūnaitė, Saulė Gabija Kliukaitė, Aušrinė Vilčinskaitė, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos abiturientės Austėja Adžgauskaitė ir Laura Lasevičiūtė bei Žiežmarių gimnazijos abiturientės Rugilė Grabauskaitė ir Greta Lenkaitytė. Sėkmingiausias šimtą balų gavusiems abiturientams šiemet buvo anglų kalbos egzaminas.

Savivaldybės didžiojoje salėje Kaišiadorių rajono savivaldybės meras Vytenis Tomkus ir Švietimo skyriaus vedėja Rimutė Arlauskienė įteikė padėkas ir suvenyrus aukščiausius įvertinimus pelniusiems mokiniams.

Apdovanoti geriausi Kaišiadorių rajono moksleiviai

Kaišiadorių rajono savivaldybės meras Vytenis Tomkus padėkojo mokiniams už gerą mokymąsi ir maksimalius valstybinių brandos egzaminų rezultatus. Sveikino pasiekus puikių rezultatų ir palinkėjo toliau sėkmingai žengti mokslo keliu bei įsigyti puikią profesiją, išsilavinimą ir žinių, kurios padėtų kurti geresnę ir šviesesnę Lietuvą.

Savivaldybės mero iniciatyva tokio pobūdžio susitikimas ir gabiausių abiturientų pagerbimas savivaldybėje buvo surengtas pirmą kartą.

Kaišiadorių r. savivaldybės inf.