Apklausa: už ką balsuosite Kaišiadorių rajono savivaldybės mero rinkimuose?

2023 m. kovo 5 d. vyks savivaldybių tarybų ir merų rinkimai. Į Kaišiadorių rajono savivaldybės mero kėdę šiemet pretenduoja kaip niekad daug – net 10 kandidatų. Trumpai apie juos pačius taip, kaip kandidatai pateikė save užpildę VRK anketas, jau skelbėme ankstesniame mūsų straipsnyje „Kaišiadorių rajono mero posto sieks 10 kandidatų: kas jie tokie?“.

Naujienų portalo Kaišiadoriečiams.lt administracija sulaukė rajono gyventojų klausimų, kuomet viename rajono naujienų portale pasirodė apklausa dėl kandidatų į Kaišiadorių rajono savivaldybės merus. Žmonės piktinosi ir klausė – nejaugi to portalo administracija nežino, kas kandidatuoja į mūsų rajono mero kėdę? Kodėl pasirinkime pateikiamos tik 6 kandidatų pavardės, o visi likusi 4 „paslėpti“ po pasirinkimu „kita“? Ar taip nepažeidžiamas lygiateisiškumo principas? O gal kaip tik čia yra paslėpta politinė reklama ir siekis suklaidinti rinkėjus?

Stengdamiesi visiems kandidatams sudaryti lygias teises ir neišskirdami nei vieno aukščiau kitų, buvome tiesiog priversti reaguoti į tokį kito naujienų portalo kolegų elgesį. Todėl, likus savaitei iki rinkimų, savo naujienų portale nusprendėme patalpinti teisingą apklausą, kurioje būtų paminėti visi kandidatai į Kaišiadorių rajono savivaldybės mero pareigas ir mūsų skaitytojai galėtų anonimiškai išreikšti savo nuomonę.

Tuo pačiu, siekiant, kad vienų ar kitų kandidatų „palaikymo komandos“ nesugalvotų dirbtinai nepagrįstai daug kartų prabalsuoti už savo kandidatą, rezultatus apie Jūsų pasirinkimus paskelbsime tik likus kelioms dienos iki rinkimų.

Todėl kviečiame visus savo skaitytojus anonimiškai sudalyvauti apklausoje bei pareikšti savo nuomonę – už ką balsuosite 2023 metų Kaišiadorių rajono savivaldybės mero rinkimuose.

Dėmesio! Pažymėję kandidatą (-ę) nepamirškite apačioje paspausti mygtuko „Pateikti atsakymą“. Nepaspaudus šio mygtuko Jūsų pasirinkimas nebus užfiksuotas.

Taip pat kviečiame pasidalinti nuoroda į šią apklausą ir su savo draugais bei pažįstamais, kad balsavusiųjų skaičius būtų kuo didesnis ir turėtume tikslesnius rezultatus.

Už ką balsuosite Kaišiadorių rajono savivaldybės mero rinkimuose?

Kandidatai į Kaišiadorių rajono savivaldybės mero postą