Aptarti 2016 metų Kaišiadorių rajono policijos komisariato veiklos rezultatai

Sausio 25 d. Kaišiadorių rajono savivaldybės posėdžių salėje vyko Kauno apskrities vyriausiojo policijos (toliau – Kauno apskr. VPK) komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariato (toliau – Kaišiadorių r. PK) ataskaitinis susirinkimas. Jo metu Kauno apskr. VPK Kaišiadorių r. PK viršininkas Ramūnas Grigonis paskelbė konkurso „Saugiausia Kaišiadorių rajono seniūnija 2016“ nugalėtoją, kuria tapo Rumšiškių seniūnija bei įteikė seniūnei padėkos raštą ir prizą, dėkojo už bendradarbiavimą ir saugios aplinkos kūrimą.

Saugiausia Kaišiadorių rajono seniūnija 2

Kauno apskr. VPK Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos viršininkas G. Žukauskas kalbėjo apie policijos darbo pagal naują veiklos organizavimo modelį rezultatus, apie pareigūnų materialinį aprūpinimą. Reorganizacija policijoje yra ne tik reikalinga, bet ir naudinga – ji skatina tobulėti bei atsinaujinti. Paminėta, kad dirbama teisinga linkme, todėl tikimasi, kad policijos paslaugų kokybė šiais metais bus dar labiau tenkinanti visuomenės lūkesčius.

Kaišiadorių rajono savivaldybės meras Vytenis Tomkus dėkojo už pasiektus policijos darbo rezultatus, už bendradarbiavimą ir bendravimą kartu rūpinantis rajono gyventojų saugumu. Administracijos direktorius Česlovas Neviera kalbėjo apie vaizdo kamerų įrengimą švietimo įstaigose, miesto parke bei įvažiavimo į miestą prieigose. Paminėta, kad bendras ir kokybiškas komisariato darbas, bendradarbiaujant su savivaldybe ir vykdant saugumo programą, sulaukia itin gausaus gyventojų dėmesio bei teigiamo įvertinimo.

Aptarti 2016 metų Kaišiadorių rajono policijos komisariato veiklos rezultatai

Taip pat buvo aptarti 2016 metų veiklos rezultatai, įvardyti veiklos prioritetai 2017 metams. Kauno apskr. VPK Kaišiadorių r. PK viršininkas R. Grigonis dėkojo kolektyvui už atliktą darbą ir pasiektus rezultatus, Kauno apskrities policijos vadovams už teikiamą įvairiapusę pagalbą, visiems socialiniams partneriams už bendradarbiavimą ir saugios aplinkos kūrimą. Visiems palinkėta darbingų ir saugių 2017 metų.

Susirinkime dalyvavo Kaišiadorių rajono savivaldybės meras Vytenis Tomkus, mero pavaduotojas Algimantas Janavičius, administracijos direktorius Česlovas Neviera, Kaišiadorių rajono apylinkės teismo teisėjas atliekantis teismo pirmininko funkcijas Gintautas Kaulakis, Kauno apskr. VPK Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos viršininkas Gintautas Žukauskas, Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 6-tojo skyriaus vyriausioji prokurorė Laima Šatkienė, Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos direktorius Virginijus Ceslevičius, Kaišiadorių rajono seniūnijų seniūnai, seniūnaičiai, bendruomenių nariai, žiniasklaidos atstovai, Kauno apskr. VPK Kaišiadorių r. PK pareigūnai bei darbuotojai.