Aptiko apie 840 metrų nelegalaus žvejybinio tinklo

2016-03-29 Kaišiadorių rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio apylinkės inspektorius aptarnaujantis Kruonio sen. teritoriją, lankydamas adresus įtrauktus į rizikos sąrašus dėl galimo girtuokliavimo ir su tuo susijusių galimai vykdomų smurtinių nusikaltimų, patikrinimo metu Kruonio sen. Rūčkakiemio k. pas E. J. sodyboje rado apie 840 m. nelegaliai laikyto žvejybinio tinklo.

tinklai žvejybai

Rasti tinklai perduoti Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerijos Kauno regiono aplinkos apsaugos departamento Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos specialistams, kurie aiškindamiesi kokia žala gamtai padaryta su šiomis nelegaliai disponuotomis priemonėmis taip pat iš E. J. konfiskavo ir guminę valtį su dviem irklais.

E. J. atžvilgiu pradėta administracinio teisės pažeidimo teisena pagal LR ATPK 87 str. 3 d. (teisės aktų, reglamentuojančių mėgėjų žvejybą, pažeidimas) šiame straipsnyje numatyta atsakomybė – bauda nuo vieno šimto penkiolikos iki dviejų šimtų aštuoniasdešimt devynių eurų su neteisėtai disponuotų įrankių ir priemonių konfiskavimu.