Ar Kaišiadorių rajone iškils naujas oro uostas ir nauja „Rail Baltica“ traukinių vėžė?

Kaišiadorys – strategiškai vienas iš geriausių Lietuvos miestų įsikūręs tarp Kauno ir Vilniaus. Pro Kaišiadorių miestą kursuoja daugybė traukinių, šalia yra intensyviausias greitkelis, rajonas ribojasi su didžiausiomis upėmis – Nemunu ir Nerimi. Tai kone ideali vieta investuotojams. Tad nenuostabu, kad netolimoje ateityje mūsų rajone (tiksliau, žiūrint pagal bendrąjį planą, per Eitekonis, Vilkiškes, Tauckūnus, Kalniškes, Gudieną, Rečionis ir Bartaičius) gali būti nutiesta „Rail Baltica“ vėžė, kuria didžiuliu greičiu švilps greitieji traukiniai, atsiras naujas oro uostas ir milžiniški gamyklų kompleksai. Visos investicijos, kurios prisidės prie mūsų rajono augimo, naujų darbo vietų steigimo ir atlyginimų didinimo, yra sveikintinos. Tačiau, kaip liaudies išmintis byloja – lazda turi du galus.

Gyventojų žemių valdos nėra guminės, tad natūralu, kad kažkam gali tekti atsisakyti savo valdų, jog būtų galima per jas tiesti geležinkelio vėžę, statyti naują oro uostą ar pan. Tačiau garantijų, kad kiekvienas, kurio žemės bus paimtos visuomenės reikmėms, bus patenkintas gauta kompensacija ir tokia „kaimynyste“ – nėra. Todėl dabar yra pats laikas išsakyti savo nuomones, nuogąstavimus, pastebėjimus ir pasiūlymus dėl Kaišiadorių rajono savivaldybės teritorijos bendrojo plano. 2019-10-22, 16 val., Kaišiadorių rajono savivaldybės Didžiojoje salėje visuomenei bus pristatomi bendrųjų planų sprendimai, kurie gali pakeisti jūsų ir mūsų ateitį. Todėl kviečiami visi, kuriems rūpi, kai gyvensime ateityje. Juk ir nuo vieno žmogaus gali priklausyti visų likimas.

Susipažinti su Kaišiadorių rajono savivaldybės, Kaišiadorių miesto ir Žiežmarių miesto bendraisiais planais galite Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centro svetainėje paspaudę šią nuorodą.

Naujienos iš interneto