Artėjant savaitgaliui – vairuotojų patikrinimas kelyje

Ne visi artėjantį savaitgalį pasitiks džiugiomis nuotaikomis – šiandien Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės pareigūnai kartu su Lietuvos policijos mokyklos kursantais tikrino, kaip eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių, o jas pažeidusiems vairuotojams surašė administracinio nusižengimo protokolus.

Kauno rajone, kelyje Kaunas-Prienai-Alytus, patikrinus daugiau kaip 1,5 tūkst. transporto priemonių, buvo išaiškintas neblaivus automobilio vairuotojas, kuriam nustatytas lengvas girtumo laipsnis – 1,28 prom., taip pat ir vilkiko vairuotojas, kuriam nustatytas nežymus neblaivumas – 0,34 prom., kai alkoholio kiekis sunkvežimių vairuotojams negali viršyti 0,00 prom. Dar du vairuotojai buvo vartoję alkoholio, tačiau neviršijo leistinos normos (0,12 prom. ir 0,17 prom.). Išaiškintos ir dvi transporto priemonės, neįregistruotos įstatymo numatyta tvarka.

Policijos pareigūnai primena laikytis Kelių eismo taisyklių, nesėsti už automobilio vairo esant neblaiviems ir savo kelionės tikslą pasiekti saugiai.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto