Ateina šalnos

Pirmadienio dieną daugelyje pietinių šalies rajonų dar prasitęs lietus, bet jau silpnesnis ir su pertraukomis. Šiaurės Lietuvoje lyti neturėtų, debesys prasisklaidys. Pūs vidutinio stiprumo šiaurės rytų vėjas. Temperatūra dieną numatoma nuo 6 iki 10 laipsnių šilumos.

Antradienį jau ir šalies pietuose lyti neturėtų. Bet dar bus gana debesuota. Pūs pastovios šiaurės rytų krypties vėjas, naktį silpniau, įdienojus iki vidutinio stiprumo. Temperatūra naktį daug kur numatoma nuo 1 iki 6 laipsnių šilumos, o šiaurės Lietuvoje jau vietomis ir apie nulį ar truputį žemiau. Aukščiausia dienos temperatūra pasieks 7–10 laipsnių šilumos.

Trečiadienį pragiedrės ir pietiniuose rajonuose. Temperatūra naktį jau daug kur gali nukristi iki nulio laipsnių ar žemiau. Dieną oras šils iki 7–10 laipsnių. Vėjas pūs iš rytų, naktį aprimdamas, dieną sustiprėdamas iki vidutinio stiprumo.

Ketvirtadienį dangus dar daugiau giedrės. Šiaurės rytų vėjas bus ramesnis. Temperatūra paryčiais daug kur nukris iki 1–2 laipsnių šalčio. Dieną oro temperatūra pasieks 7–10 laipsnių šilumos.

orai.lt