PAPILDYTA. Kruonyje degė vaikų darželis: į budėjimą buvo iškviesti net namuose buvę ugniagesiai (foto)

Šiandien, sausio 29 dienos rytą, 9 val. 13 min., Bendrajame pagalbos centre skubiosios pagalbos tarnybų ryšio numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Kaišiadorių rajone, Kruonyje, Darsūniškio gatvėje, atvira liepsna dega vaikų darželis, daug dūmų. Į įvykio vietą išsiųstos Kaišiadorių PGT priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Kaišiadorių greitosios medicinos pagalbos stočiai.

Įvykio vietoje šiuo metu dirba ugniagesių komandos iš Kaišiadorių, Žiežmarių ir Kruonio. Į pagalbą išsiųsta autocisterna iš Kauno, kuri sugeba pervežti 10 tonų vandens ir autokeltuvas. Viso gaisravietėje dirbo net 7 ugniagesių autocisternos, autokopėčios ir štabo automobilis.

Atvykus pirmiesiems ugniagesiams iš po pastato stogo rūko dūmai. Pats darželio pastatas 2 aukštų su palėpe ir rūsiu, mūrinis, 15×10 m dydžio, perdanga gelžbetoninė, stogas dengtas skarda.

Pirminiais duomenimis, gaisras kilo pastato palėpėje. Ugnis buvo „prasimušusi“ per stogą.

Dar iki ugniagesių atvykimo 4 mokytojos evakavo 12 vaikų, kurie buvo susodinti į autobusiuką ir išvežti į Kruonio mokyklą.

Kaip informavo Policijos departamentas, gaisro metu niekas nenukentėjo.

Gaisro metu apdegė medinės stogo konstrukcijos 40 m² plote, nuardyta 40 m² lubų. Gesinant gaisrą vandeniu buvo sulieta namų apyvokos daiktai antrame aukšte ir palėpėje. Vanduo gaisrui gesinti buvo vežamas iš gamtinio vandens šaltinio, esančio už 400 m  nuo gaisravietės.

Kadangi į gaisravietę buvo išsiųstos gausios ugniagesių pajėgos, į budėjimą Kaišiadorių gaisrinėje buvo iškviesti tuo metu laisvadienį turėję ugniagesiai.