Atsižvelgta į kaišiadoriečių su negalia poreikius

Nuo 2023 m. sausio 9 d. Kaišiadorių vietinio susisiekimo autobusų eismo tvarkaraštyje – nauja autobusų stotelė „Poliklinika“. Nuo dabar autobusai iš pradžių sustoja išleisti ar paimti keleivių stotelėje „Ligoninė“, o po kelių minučių sustoja naujoje stotelėje „Poliklinika“ šalia Kaišiadorių PSPC pastato. Tai sprendimas, kurio ilgus metus laukė kaišiadoriečiai su negalia.

Kaišiadorių ligoninės vadovai, racionaliai panaudodami savivaldybės skirtas lėšas, dar vasaros metu žmonėms su negalia įrengė saugų taką, vedantį į ligoninę. Bet  keleiviai su negalia, atvykę į „Ligoninės“ stotelę, norėdami patekti pas Kaišiadorių PSPC medikus, būdavo priversti įveikti net kelis šimtus metrų nesaugaus maršruto. Gyventojams pėsčiomis einant į PSPC pastatą bekele, tekdavo kirsti net 4-is intensyvaus automobilių judėjimo ruožus. Ypač kelionė tapdavo nesaugia šaltuoju metų periodu (krentant krituliams, esant apledėjimams). Todėl, atsižvelgiant į Kaišiadorių žmonių su negalia organizacijų (rajone jų yra penkios) pasiūlymus ir Neįgaliųjų reikalų komisijos sprendimą, dar iki naujametinių švenčių iš sutaupytų rangos darbų lėšų prie Kaišiadorių PSPC pastato buvo įrengtas takas žmonėms su negalia. Smagu ir tai, kad Kaišiadorių saugaus eismo komisija vienbalsiai pritarė naujos autobusų stotelės „Poliklinika“ įrengimui prie Kaišiadorių PSPC ir Greitosios medicinos pagalbos stoties. Tam pritarė Kaišiadorių miesto seniūnijos ir policijos atstovai. Norisi padėkoti ir Greitosios medicinos pagalbos stoties darbuotojams, kurie geranoriškai sutiko su kaišiadoriečiais pasidalinti automobilių stovėjimo aikštele. Jie automobilius galės saugiai statyti aikštelėse šalia Kaišiadorių PSPC pastato.

Nauja stotelė „Poliklinika“ palengvins atvykimą į šias įstaigas ne tik kaišiadoriečiams su negalia, bet ir mūsų senjorams, tėveliams su mažamečiais vaikais. Belieka sulaukti pavasario – tuomet miesto seniūnija įrengs stotelės „Poliklinika“ paviljoną su suoliuku. Atsiprašome kaišiadoriečių, jeigu Jūsų kelionės metu į Kaišiadorių polikliniką ar ligoninę pradžioje kils nedidelių nesusipratimų. Visiems linkime kantrybės ir geros sveikatos.

Kaišiadorių r. savivaldybės inf.