Atspėkite, kur ši hakerė slepia savo įrangą?

Hakerė iš Kinijos, kuri yra žinoma slapyvardžiu SexyCyborg, trimačiu spausdintuvu pasigamino platformos tipo vasarines basutes, kuriose sugeba sutalpinti ir paslėpti visą įsilaužimams reikiamą įrangą.

Įsilaužimui į bevielius Wi-Fi tinklus būtina įranga, tokia kaip USB laikmenomis, belaidžio ryšio maršrutizatorius ir kt., suslėpti abiejuose basučių platformose.

Pati SexyCyborg neseniai publikavo išsamią instrukciją, kaip tokius batelius pasigaminti 3D spausdintuvu. Kaip pasakoja pati kinų programišė, „Wu Ying Shoes“ pavadintas platformines basutes tinka avėti prie seksualių drabužių.

„Aš rengiuosi taip, kad nekiltų nė mažiausio įtarimo, jog drabužiai gali slėpti kokią nors įrangą“, – atviravo hakerė apie savo įsilaužimo strategiją.

Pati hakerė tvirtina, kad jos pagrindinis tikslas yra nukreipti subjekto dėmesį į viršutinę kūno dalį, kad jis nepastebėtų basutėse paslėptos įrangos.

Įsilaužimams į Wi-Fi tinklus programišė apsirūpinusi batelyje paslėpta belaidžio tinklo maršrutizatoriumi su įkraunamais elementais.

Pasak SexyCyborg, įdiegti „OpenWRT“ į „TL-MR10U“ yra tas pats, kaip atnaujinti gamyklinį marštutizatorių. Tai yra tik dvi sąsajos ir vienas mygtukas, daugiau nieko. Tačiau to pilnai pakanka, norint gauti prieigą prie įvairiausios programinės įrangos.

Kitoje basutėje hakerė slepia USB laikmeną, įtraukiamą USB kabelį bei visrakčius.

Merginoms, kurios nori pasigaminti tokias basutes, SexyCyborg pateikia instrukciją, kurią rasite čia.

Naujienos iš interneto