Atviros dienos kaime

Lietuvos kaimo turizmo asociacija visus turinčius lankomą ūkį ar kaimo turizmo sodybą, ir norinčius sulaukti svečių, bei pasidalinti su jais savo žiniomis ir teikiamomis paslaugomis, kviečia registruotis ir dalyvauti  akcijoje „Atviros dienos kaime”.

Akcijos metu Lietuvos ir Latvijos ūkiai bei kaimo turizmo sodybos gegužės 27 – 28 d. atvers savo duris visiems lankytojams, dideliems ir mažiems, pageidaujantiems susipažinti, o gal tik prisiminti, bet svarbiausia pasimėgauti kaimo siūlomomis pramogomis bei veiklomis. Ūkininkai turės galimybę pasiūlyti lankytojams įsigyti ūkiuose užaugintų bei pagamintų produktų ar kaimo turizmo sodybose pasižvalgyti ir įsigyti amatininkų gaminių.

Norintiems dalyvauti akcijoje registracija vyksta iki balandžio 14 d. Užsiregistruoti galima el. paštu komunikacija@atostogoskaime.lt  arba tel. 8 635 57 154. Lankytojams lankomų ūkių ir kaimo turizmo sodybų pasiūlymai akcijos dienomis, jų lankymo laikai bei sąlygos bus pateiktos balandžio 21 d. nuorodoje: http://www.atostogoskaime.lt/akcijos-dalyviai .

Tai ne tik unikali proga supažindinti su ūkininkų kasdiene veikla, bet ir parodyti kaip gimsta galutinis produktas ir (ar) paslauga. Sužinoję produkto/paslaugos gamybos subtilybes „Atvirų durų kaime“ lankytojai galės įvertinti ūkininkų darbą ir pastangas tiekti kokybiškus ir su meile pagamintus produktus bei užmegzti nuolatinį ryšį, kad paslaugų teikimo ar maisto tiekimo grandinė būtų ne tik trumpa, bet ir patikima.