ATWINS dėmesio centre – jūsų plaukams tinkamiausi sprendimai

Jums nereikia dar vienos plaukų priežiūros priemonės. Jums reikia individualius plaukų poreikius atitinkančios plaukų priežiūros sistemos.

Šiuo principu remiantis, ir buvo sukurta „Atwins“ elektroninė parduotuvė. Kūrybinės komandos nariai ir stilistai profesionalai Andrius Mašauskas ir Anatolijus Pajanok yra įsitikinę, kad siekiant geriausių rezultatų, nepakanka naudoti aukštos kokybės plaukų priežiūros produktų – ne mažiau svarbu tinkamai įvertinti plaukų poreikius ir rasti konkrečiu atveju tinkamiausius sprendimus.

Plaukų stilistikos profesionalai, grožio salonų tinklo „Unison Beauty Lab“ kūrybiniai vadovai A. Mašauskas ir A. Pajanok ne vieną dešimtmetį dirbo su klientais salonuose, vedė meistriškumo kursus bei seminarus kolegoms. Aukšti profesiniai pasiekimai bei įkvepianti kūrybinė erdvė neleido pamiršti ir svarbiausio veiklos tikslo – kad kuo daugiau žmonių džiaugtųsi sveikais, puikiai atrodančiais plaukais ne tik po apsilankymo salone, bet ir kiekvieną dieną. Vis tik, „Atwins“ įkūrėjai pastebi, kad net ir pačių geriausių plaukų stilistų darbo rezultatai bus trumpalaikiai, jei klientai neskirs deramo dėmesio plaukų priežiūrai. Tenka pripažinti ir tai, kad net ir stengiantis puoselėti plaukus, ne visada pavyksta pasiekti trokštamo rezultato, mat pasirenkami netinkami produktai ar daromos klaidos derinant skirtingas priemones. Būtent šios įžvalgos „Atwins“ kūrėjus paskatino rinkai pasiūlyti išskirtinę plaukų priežiūros parduotuvės koncepciją. Dėmesingai atrinkti kokybiški produktai – tai tik dalis čia siūlomo asortimento. Aplankę ATWINS.lt elektroninę parduotuvę žmonės atranda jų individualius plaukų poreikius atitinkančius sprendimus, įgalinančius siekti lūkesčius pranokstančių rezultatų.

Profesionalų atrinktos plaukų priežiūros priemonės

Sudarant „Atwins“ parduotuvės asortimentą išsyk nuspręsta nedaryti jokių kompromisų dėl produktų kokybės. Steigėjų profesinės žinios bei ilgametė patirtis užtikrino itin griežtus produktų atrankos kriterijus. Iš profesionalių plaukų priežiūros gamintojų prekių ženklų buvo atrinkti tik plaukų stilistų išbandyti ir labiausiai pasiteisinę produktai.

Apsistota ties itališku „Nook“ ir australų „evo“ prekių ženklų kuriamais plaukų priežiūros produktais. Šiuos gamintojus galima pavadinti kompromisų nepripažįstančiais perfekcionistais, mat jie randa sprendimus, apjungiančius išskirtinį priemonių veiksmingumą ir dėmesingumą žmogaus bei gamtos tausojimui. „Nook“ ir „evo“ plaukų priežiūros priemonių efektyvumas kasdien iš naujo patvirtinamas naudojant salone, o taip pat stebint gerėjančią klientų plaukų būklę, kai šie pasinaudoja stilistų rekomendacijomis.

Profesionalų konsultacijos kiekvienam pirkėjui

Pirkėjams patariantys profesionalai visada stengiasi suprasti kiekvieno lankytojo individualius poreikius ir rasti konkrečiu atveju tinkamiausius sprendimus. Tik turint pakankamai informacijos apie plaukų tipą, jų būklę bei neraminančias problemas galima pasiūlyti ne tik pavienes plaukų priežiūros priemones, bet ir kompleksinius sprendimus.

„Atwins“ kūrybiniai vadovai primena, kad priemonių efektyvumas priklauso ne tik nuo tobulų formulės proporcijų ar sudėtinių dalių kokybės, bet ir nuo teisingo produktų naudojimo. Kaip tik todėl konsultuojantys profesionalai ne tik padeda išsirinkti tinkamiausias plaukų priežiūros priemones, tačiau negaili ir rekomendacijų, kaip tinkamai jas naudoti.

Nr. 22/21

Naujienos iš interneto