Audiniai: 5 priežastys, kodėl verta investuoti į jų kokybę

Nepaisant to, kokiems siuviniams siūti yra naudojami audiniai – patalynei, užuolaidoms, drabužiams ar kt., – jie turėtų ne tik atrodyti stilingai bei elegantiškai, tačiau taip pat būti patvarūs, praktiški bei ilgaamžiai. Visos šios minėtos audinių savybės telpa į vieną sąvoką – kokybė. Tekstilės namų „TavoSapnas“ specialistai įvardija 5 priežastis, kodėl verta investuoti į audinių kokybę.

  1. Kokybiški audiniai internetu – patvarūs ir ilgaamžiai

Vienas didžiausių privalumų, kodėl verta investuoti į audinių kokybę, yra tas, jog audiniai internetu – patvarūs ir ilgaamžiai. Investicija į audinius internetu ilgainiui atsiperka dėl jų patvarumo ir galimybės džiaugtis nepriekaištinga siuvinių išvaizda net ir po ilgo jų naudojimo.

  1. Aukštos kokybės audiniai atrodo estetiškai

Nesunku pastebėti, kad nekokybiški audiniai skalbiami greitai išsitampo ar kitaip praranda savo estetinę išvaizdą. Be to, naudojant iš nekokybiškų audinių pasiūtus siuvinius ar dėvint nekokybiškus drabužius, ilgainiui išryškėja ir kiti trūkumai: prastos kokybės audiniai ima pumpuruotis, ardytis ir pan. Siekdami išvengti šių problemų, rinkitės aukštos kokybės audinius. Tokie audiniai lėčiau blunka, mažiau gumuliuojasi ar net visai nesigumuliuoja, o iš jų pasiūti siuviniai atrodo nepriekaištingai.

  1. Kokybiški audiniai patalynei yra pažymėti sertifikatais

Verta žinoti, kad skirtingų gamintojų siūlomi aukštos kokybės audiniai patalynei neretai būna pažymėti kokybę įrodančiais sertifikatais. Šie sertifikatai informuoja pirkėją apie tai, kad jo pasirinktas gaminys pasižymi tam tikromis savybėmis, kurių neturi įprasti audiniai, patalynės komplektai ar pan.

Pavyzdžiui, pirmosios internetinės tekstilės parduotuvės Lietuvoje „TavoSapnas“ asortimente esantys audiniai patalynei atitinka Oeko-Tex Standard 100 kokybės reikalavimus. Oeko-Tex Standard 100 yra visuotinai pripažintas ekologinis standartas, kuriame pateiktos griežtos leistinų kenksmingų medžiagų kiekių normos tekstilės produkcijai bei tyrimų metodai. Tad gaminiai, pažymėti Oeko-Tex Standard 100 sertifikatu, neturi jokio nepalankaus, kenksmingo poveikio vartotojams.

  1. Aukštos kokybės satinas – patvarus, ilgaamžis ir prabangiai atrodantis audinys

Satinas – labai populiarus ir daugelio mėgstamas audinys, plačiai naudojamas tiek drabužių, tiek patalynės pramonėje. Aukštos kokybės satinas pasižymi daugeliu teigiamų savybių.

Iš aukštos kokybės satino pasiūti siuviniai pasižymi ypatingu patvarumu ir ilgaamžiškumu. Pavyzdžiui, satino patalynė puikiai atlaiko itin didelį skalbimų skaičių – net apie 200–300 skalbimų. Taip pat verta paminėti, kad tik ilgai dėvint iš satino pasiūtus drabužius ar naudojant satino patalynę, audinys pradeda nežymiai blukti, tačiau, laikantis visų skalbimo rekomendacijų, neapsivelia burbuliukais.

Be patvarumo ir ilgaamžiškumo, aukštos kokybės satino audinys palankiai vertinamas ir dėl savo išvaizdos. Iš satino pasiūti drabužiai atrodo stilingai bei elegantiškai, o satino patalynė suteikia miegamojo interjerui prabangos dvelksmo.

  1. Aukštos kokybės audiniai nebūtinai turi būti brangūs

Klaidinga manyti, kad aukštos kokybės audiniai yra labai brangūs ir juos gali įsigyti ne kiekvienas. Daugelis skirtingų audinių gamintojų ar pardavėjų gali pasiūlyti kokybiškų audinių siuviniams už patrauklų kainos bei kokybės santykį. Pavyzdžiui, internetinės parduotuvės www.TavoSapnas.lt asortimente galite atrasti itin platų ir nuolat atnaujinamą aukštos kokybės įvairių spalvų, raštų, stilių ir kt. audinių drabužiams, patalynei, kūdikių prekėms ir kitiems siuviniams pasirinkimą už prieinamą kainą.

Nr. 21/17