Avarijos metu prie Avilių nukentėjo moteris. Kūdikį išgelbėjo saugos kėdutė

Birželio 5 dieną, apie 17 val., specialiosioms tarnyboms buvo pranešta, kad kelyje Kaišiadorys – Žiežmariai, ties Avilių gyvenviete, įvyko eismo įvykis, vienos iš transporto priemonės viduje yra žmonių, kurie šaukiasi pagalbos ir negali išlipti. Į nelaimės vietą nedelsiant išvyko du greitosios pagalbos automobiliai, du policijos ekipažai ir ugniagesiai iš Žiežmarių bei Kaišiadorių.

Atvykus specialiosioms tarnyboms mikroautobusas ir lengvasis automobilis „Audi“ buvo griovyje. Lengvajame automobilyje buvo sužalota moteris. Pirminiais duomenimis, mikroautobuso vairuotojas, važiuodamas nuo Vladikiškių gyvenvietės, nepastebėjo pagrindiniu keliu važiuojančio lengvojo automobilio ir trenkėsi į jį. Smūgio būta itin stipraus. Pasak mikroautobuso „Ford“ vairuotojo, nuo smūgio jo vairuojama transporto priemonė vos neapsivertė.

Atvykę Kaišiadorių ugniagesiai pasiruošė gelbėjimo įrangą, kad galėtų išvaduoti sužeistą moterį iš automobilio. Tačiau sužeistąją iš sumaitoto automobilio pavyko ištraukti jo nekarpant.

Lengvajame automobilyje be vairuotojos ir nukentėjusios moters taip pat buvo ir kūdikis, kurį eismo įvykio metu nuo sužalojimų išgelbėjo tai, kad jis buvo tvirtai prisegtas vaikiškoje kėdutėje. Pasak ugniagesių gelbėtojų, jeigu ne kėdutė, tai galėjo baigtis kur kas liūdniau. Detalesnei medikų apžiūrai „Audi“ vairuotoja, keleivė bei kūdikis išvežti į gydymo įstaigą.

Kaišiadorių Gedimino gatvėje šiuo metu vyksta intensyvūs kelio remonto darbai, kurių metu yra ribojamas eismas. Specialiųjų tarnybų darbuotojai, ypač ugniagesiai gelbėtojai, labai prašo visų vairuotojų būti atidžiais bei supratingais ir, pamačius atvažiuojant specialiųjų tarnybų automobilius su įjungtais švyturėliais, pasitraukti į šalį, kad jie galėtų pravažiuoti. Jeigu jums užsidegė žalias šviesoforo signalas, tai nereiškia, kad jūs turite pirmenybę prieš specialiųjų tarnybų transportą. Keliolika sekundžių papildomo laukimo prie šviesoforo jums nieko nekainuos, o laukiantiems pagalbos tos keliolika sekundžių gali būti lemtingos.