Balandžio 17-23 d. svaitės horoskopas visiems zodiako ženklams

AVINAS

Būti namuose šią savaitę jums bus paprasčiausiai nuobodu. Užsiimkite tokia veikla, kuri žada naujos patirties ir įspūdžių. Savaitgalį patartina kur nors iškeliauti. Turėsite šiokių tokių papildomų išlaidų, užtat patirtų įspūdžių ilgai nepamiršite.

JAUTIS

Savaitės viduryje pagaliau būsite deramai įvertintas ir pagerbtas už anksčiau padarytus darbus. Pagaliau skinsite kantrybės ir darbštumo prinokintus vaisius. Tik nepervarkite, nes jau kyla grėsmė sveikatai. Būtų labai naudinga kiek sulėtinti tempą.

DVYNIAI

Jau nebegalite ignoruoti seno troškimo pabėgti nuo įkyrėjusios rutinos. Ko delsiate? Meskite viską ir eikite atostogų tiesiog dabar. Jei negalite sau leisti didelės kelionės, bent jau pasistenkite pakeisti aplinką, ištrūkti iš darbo ir namų kelioms dienoms. Nauja meilė jau beldžiasi į duris, būkite pasiruošęs tinkamai ją pasitikti.

VĖŽYS

Kiekvienas turi retkarčiais pagalvoti apie savo ateitį. Šią savaitę teks daug dirbti ir konstruktyviai pasinaudoti siūlomomis galimybėmis. Kolektyvinis darbas kur kas geriau seksi antroje savaitės pusėje. Pirmoji bus sėkmingesnė individualistams.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje galite prastai jaustis, būti kiek irzlokas. Savaitės viduryje nesugalvokite keisti darbo ar prašyti didesnio atlyginimo. Trečiadienį turėsite būti pastabus ir įžvalgus. Savaitgalį būkite rimtas ir dalykiškas, ilsėkitės aktyviai, žaiskite kolektyvinius žaidimus.

MERGELĖ

Jums jau senokai gadina kraują užsitęsę kivirčai su senu pažįstamu. Tas labai nepatinka ir jums pačiam, ir kitiems. Šią savaitę pagaliau pasiryžkite ir parodykite iniciatyvą baigti seną vaidą. Beje, tai būtų ir finansiškai naudinga. Savaitės viduryje galite labai emocingai reaguoti į tai, kad bus suabejota vertybėmis, kuriomis jūs šventai tikite.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę visai teisėtai galite jaustis laimingas. Jūs gerai nusiteikęs, o ir asmeniniame gyvenime pajutote pavasario dvelktelėjimą… Komerciniai projektai ypač gerai seksis antradienį ir trečiadienį. Antroje savaitės pusėje labai didelė konflikto su viršininku tikimybė, tad būkite ypač apdairus reikšdamas savo nuomonę ir gerai apgalvokite atsakymą kad ir į patį paprasčiausią klausimą.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje laikas – jūsų sąjungininkas. Kruopščiai saugokite paslaptis, tiek savas, tiek svetimas. Nevaržomos emocijos savaitės viduryje tik sukomplikuos reikalus. Bus aštrių žodžių ir sužeistų širdžių. Savaitgalį šeimoje taip pat prireiks viso jūsų takto ir subtilumo.

ŠAULYS

Labai rimti ir ambicingi planai bręsta jūsų galvoje. Deja, kompromisas savaitės pradžioje bus neišvengiamas. Nekovokite su vėjo malūnais ir nemanykite, kad tik jūs vienas sugebate suprasti ir adekvačiai įvertinti tikrąją padėtį. Būkite supratingesnis! Savaitgalį su mylimu žmogumi ar sutuoktiniu priimsite bendrą sprendimą, turėsiantį įtakos jūsų ateičiai.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje gali išaugti jūsų populiarumas ir autoritetas. Ketvirtadienį laukia svarbus dalykinis susitikimas. Nauji žmonės, naujos pažintys reiškia originalias idėjas ir įdomias perspektyvas. Romantiškas nuotykis savaitgalį gali turėti ne visai malonių padarinių.

VANDENIS

Šią savaitę spręsis jūsų galimybės pasinaudoti savo padėties privalumais. Beje, galite gauti daugiau nei kada nors tikėjotės. Savaitės viduryje gali tekti užsiimti įdomiu ir pelningu projektu. Savaitgalį šeimos nariai gali ypač pasigesti jūsų dėmesio.

ŽUVYS

Jūsų sėkmė šią savaitę susideda iš planingumo, ištvermės ir kruopštumo. Pasistenkite nieko nepriimti už tikrą pinigą pasikliaudamas vien kažkieno žodžiu. Nesiimkite tvarkyti finansinius reikalus pirmadienį – didelė tikimybė nudegti. Apskritai šią savaitę patartina vengti rizikos bet kokia forma.