Balandžio mėnesio horoskopas

Avinas

Darbas ir pinigai

Balandis gali būti gan įtemptas darbe ir bendrai kolektyve. Vadovybė gali pakelti jums darbo reikalavimus, pakeisti pareigybinius įsipareigojimus. Dėl šios priežasties situacija gali prarasti tam tikrą yprastą stabilumą. Galimi netikėti pinigai, gerai pagalvokite, kur galite uždirbti papildomai.

Santykiai

Šioje srityje gali tvyroti tam tikra įtampa. Išgyvenate naujų pokyčių ir permainų laiką. Besikeičianti jūsų asmenybė gali kelti sutuoktinio, partnerio irzulį ir protestą. Bėda ta, kad nelabai kažkuo pagrąsinsi ar pagąsdinsi – jums trenkti durimis yra vieni niekai.

Sveikata

Balandį saugokite savo galvą visomis prasmėmis: nuo traumų (smūgių, suspaudimų) ir įtampos. Kaip žinia, Avinai geriausiai atstato jėgas užsiimdami aktyvia veikla. Įjungdami į savo gyvenimą dar ir sporto teikiamą malonumą laimėsite keliskart daugiau.

Jautis

Darbas ir pinigai

Pirma balandžio pusė bus sudėtingesnė. Galimas tam tikras nepasitenkinimas darbine situacija. Žvaigždės netgi numato galimą atleidimą iš darbo. Geriausia taktika būtų kuo mažiau reikštis garsiai, laikytis nuošalyje ir tyliai. Tada nuostoliai ir praradimai bus menkesni. Finansinė situacija reikšmingų pokyčių nežada.

Santykiai

Balandis pratęs palankaus laiko ilgalaikiams santykiams tradiciją. Būkite labiau matomi, aktyvūs. Tuomet pasirinkimas bus didesnis. O jei vis tik sunku išsirinkti iš gerbėjų gausos, kelkite reikalavimų kartelę.

Sveikata

Balandį gali šiek tiek pablogėti sveikata. Peršalimai, ypač gerklės, jums yra įprasta. Imunitetą verčiau stiprinti nuo antros mėnesio pusės, tuomet žvaigždės bus nusiteikusios jūsų atžvilgiu geranoriškiau. Saugokite rankas ir kojas, yra traumų rizika.

Dvyniai

Darbas ir pinigai

Produktyvus metas dirbantiems užsienyje, užsienio įmonėse, mokslininkams ar žinių skleidėjams. Deja, bet balandį įtampos šioje srityje išvengti nepavyks. Labai tikėtinas jūsų noras mesti viską tuoj pat. Ir jei darbinė situacija netenkina jau seniai, taip ir padarykite.

Santykiai

Balandis neturėtų atnešti naujų jausmų. Tačiau ir esamieji santykiai nekels nei euforijos, nei abejingumo. Žodžiu, visiškas jausmų štilis. Tiesiog mėgaukitės bendravimu, bendru laiko leidimu ir nesukite galvos.

Sveikata

Sveikatai mėnuo bus labai prastas. Visą balandį teks rūpintis jei ne vienu, tai kitu organu. Išsigydę peršalimą galite pajusti rankos skausmus, kurie nuves tiesiai pas manualinį terapeutą. Venkite gydytis savarankiškai. Tradicinė medicina turėtų būti jūsų orientyras.

Vėžys

Darbas ir pinigai

Balandis naujų permainų neatneš. Išsaugokite turimas pozicijas- turbūt tai svarbiausia mėnesio užduotis. Naujų idėjų realizacijai puikiai tiktų interneto platybės. Gali būti, kad daugelis atras save tinklinio marketingo vandenynuose.

Santykiai

Pykčių ir konfliktų planeta visą balandį karaliaus jūsų santykių srityje. Todėl bus viso: audringų ginčų, santykių aiškinimosi, stiprių aistros impulsų. Būtų gerai, kad rastumėte tarp visų šių meksikietiškų aistrų ir švelnumo akimirkų. Patys suprantate, kad vien aistra santykių neišlaikysite.

Sveikata

Jausitės stiprūs ir energingi. Apetitas taip pat džiugins, vis pastebėsite save įveikiant didesnes porcijas, nei yra įprasta. Vienintelė mėnesio problema gali būti svorio kilimas. Žinoma, jei jums tai problema. Sergantys turi puikias žvaigždžių aplinkybes pasveikti.

Liūtas

Darbas ir pinigai

Visą savo energiją balandį kreipsite darbo reikalams. Turėsite galimybę suspindėti, pademonstruoti gebėjimus ir kompetencijas. Yra parodymai, jog teks pasirašyti kažkokius dokumentus. Dalis Liūtų drąsiai protestuos esamai situacijai darbe, ryžtingai imdamiesi savarankiškos veiklos.

Santykiai

Mėnuo labiau palankus vienišiams. Net ir užkietėję, prisiekę amžiną meilę vienatvei šį mėnesį persigalvos ir ners stačia galva į meilės sūkurį. Baisiausia čia gali būti tai, jog gerbėjų būrys bus toks didelis, jog išsirinkti patį pačiausią nebus taip paprasta.

Sveikata

Balandį reiktų pasirūpinti savo sveikata. Ir ne tik stiprinti. Visą mėnesį išliks didelė traumų, susižeidimų, įsipjovimų rizika tiek namuose, tiek darbe. Taip pat galimi ūmūs infekciniai susirgimai, kuriuos lydės aukšta temperatūra ir skausmas. Planuojantiems operacijas, geriau jas atidėti palankesniam laikui.

Mergelė

Darbas ir pinigai

Balandis gali būti lemiamas mėnuo jūsų darbiniuose pokyčiuose. Jau kurį laiką jautėte kylantį norą nemylimą darbą pakeisti teikiančiu džiaugsmą. Ir tam momentas atėjo. Išgyvensite didelį pakylėjimą ir norą keisti ir keistis . Piniginiai reikalai kisti neturėtų.

Santykiai

Emocinių ir jausminių proveržių mėnuo. Galite išgyventi neįtikėtino gilumo jausmą, o sutiktam žmogui netgi ryšitės paskirti savo gyvenimą. Tai puiki žinia vienišiams, tačiau probleminė esantiems santykiuose. Nauja meilė pastariesiems iškels pasirinkimo būtinybę.

Sveikata

Balandis sveikata džiugins. Kitaip sakant, fizinė ir psichinė sveikata išliks stabili. Tam kad tokią išlaikytumėte ir toliau, dėmesingai rūpinkitės fiziniu aktyvumu, poilsiu.

Svarstyklės

Darbas ir pinigai

Balandį pasistenkite išsaugoti tai, ką sukūrėte. Yra tam tikro neapsisprendimo, abejonių tikimybė, kuri gali paskatinti viską mesti ir ieškoti palankesnių sprendimų. Vis tik žvaigždės pataria neskubėti ir išlaukti. Tiesiog dabar toks laikas, kuomet patys nelabai suvokiate, ko norite iš gyvenimo. Piniginė storės priklausomai nuo jūsų motyvacijos darbui.

Santykiai

Balandis gali būti kupinas meilės pokalbių, pasižadėjimų, priesaikų. Jus ypač trauks ryškios ir išsiskiriančios asmenybės, kurios puikiai įsipaišys į geidžiamo partnerio lūkesčius. Deja, nauja meilė gali sukelti šeimos narių audringus protestus ir prieštaravimus, dėl ko bus nemažai įtampos ir streso.

Sveikata

Balandį jausitės sveiki ir energingi. Fizinė ir psichinė sveikata turėtų būti geriausios formos, todėl drąsiai imkitės kitų sričių. Žinoma, nepamirškite silpnų savo kūno vietų ( endokrininė sistema, inkstai) ir gyvenkite sveikai ir aktyviai.

Skorpionas

Darbas ir pinigai

Mėnesio pradžioje dar vyraus darbinis štilis, tačiau nuo balandžio vidurio situacija kardinaliai keisis. Pirmiausia išaugs darbų apimtys, antra- galimas sutarties pasirašymas/keitimas ir pan. Taigi, balandis žada iš jūsų padaryti tikrą darboholiką. Tikėkimės, kad esate jau tam pasiruošę.

Santykiai

Mėnuo labai palankus meilės reikalams. Būsite nusiteikę pakankamai rimtai ir racionaliai, todėl vienadienis flirtas ar aistringa naktis nedomins. Yra išreikštas tam tikras materialinis aspektas renkantis partnerį/ę ilgalaikiams santykiams ir tai tik į gera. Nes būtent tokiu principu sukurti santykiai yra ilgalaikiškiausi ir stabiliausi.

Sveikata

Žvaigždės balandį nenurodo sveikatos sutrikimų, tačiau labai rekomenduoja užsiimti jos stiprinimu. Labai geras metas pradėti sportuoti, jei dar to nedarote. Pasikonsultuoti su mitybos specialistu. Na ir bet kaip kitaip stiprėti.

Šaulys

Darbas ir pinigai

Balandis naujovių į jūsų biurus ar įstaigas neatneš. Bus ramu ir stabilu, kad net keista. Žinoma galite patys susigalvoti linksmybių ir imti protestuoti prieš vadovą. Bet geriau tyliai. Žvaigždės jūsų nepalaikys, jei elgsitės neapgalvotai ir impulsyviai.

Santykiai

Koncentruokitės į meilės reikalus. Bus palanku atgaivinti tai, kas truputį prigeso. Kartu pasigaminti vakarienę, ar bent jau pasikalbėti. Turėjote visokių sunkumų iki šiol, todėl santykių sritį kažkiek apleidote. Laikas prisiminti.

Sveikata

Ši sritis turėtų išlikti stabili. Tiems, kurie sunkiai serga ar turi chroniškų susirgimų, balandis gali būti išgijimo arba reikšmingo sveikatos pagerėjimo mėnuo. Labai geras mėnuo jogos praktikoms, meditacijoms, įvairiems atsipalaidavimo ir relaksacijos praktikoms.

Ožiaragis

Darbas ir pinigai

Pozityvių permainų kupinas mėnuo. Jei turite didelių vilčių ir svajonių, būtinai jas įgyvendinkite. Žvaigždės jus palaikys, užtars, rems. Iš tiesų tai dosnumo, dovanų metas tiems, kurie nori gyvenime daugiau ir drįsta svajoti. Pirmoji mėnesio pusė palanki finansams ( bus pasiūlymų, patys sugalvosite naujų uždirbimo būdų ir pan).

Santykiai

Balandis – kitų, ne meilės reikalų, mėnuo. Būsite per daug užimti draugais, tikslais, siekiais. Meilei ateis laikas vėliau. Yra tokia teorija, kad meilė ateina tada, kai jos mažiausiai lauki. Išbandykite ją būtent dabar.

Sveikata

Ypač pavojingas jūsų padidintas aktyvumas ir energija balandį gali atnešti traumų. Jos gali būti tik mėlynių pavidalu, na bet juk gražiau be jų. Kitas pavojus- stresas. Jūsų ambicijos ir noras yra tokio lygio, kad jiems pasiekti kūnas turi sunaudoti visas organizmo energijos atsargas. Todėl būtų puiku, jei leistumėte sau kartais tiesiog būti.

Vandenis

Darbas ir sveikata

Geras laikas darbui, produktyvumo gerinimui, naujų galimybių paieškoms. Ypač sėkmingos sritys: mokslas, teisė, kalbos, dvasingumas. Dirbantys minėtose srityse pasiekti gali ypač daug. Balandis labai palankus mėnuo savo finansinių pozicijų stiprinimui, naujų pajamų šaltinių paieškoms ir pan.

Santykiai

Balandis skirtas kitiems reikalams, meilė ir aistros te palauks geresnių laikų. Net ir tuo atveju, jei išlaikysite aktyvumą pažintyse, atgalinio ryšio nesulauksite. Sutikti žmonės bus tiesiog praeiviai, įdomūs pašnekovai, tačiau jūsų sielos stygų nesuvirpins. Net akių vyzdžių neišplės. Tai ar verta švaistyti laiką?

Sveikata

Balandį gali šiek tiek pablogėti sveikata, ypač tiems, kurie turi įsisenėjusių chroniškų ligų. Pajutę nors menką negalavimą pasirūpinkite savo vizitu pas reikiamą specialistą. Juk lengviau gydyti ligą jos pradžioje.

Žuvys

Darbas ir sveikata

Balandis puikus mėnuo orientuotis į save, savo tikslus, išsigryninti vertybes. Tada bus aiškesni ateities tikslai ir orientyrai. Bet kokia investicija į save šį mėnesį yra pateisinama ir netgi būtina. Visa tai puikiai pasitarnaus kitais mėnesiais, kuomet ateis pokyčiai į darbo ir finansų sritį.

Santykiai

Gyvenimas dažniausiai sukasi ratu, ir tam tikros sritys karts nuo karto nusidažo emocijų ir jausminių išgyvenimų spalvomis. Būtent toks mėnuo bus jūsų santykiams. Jūsų partneris gali tapti jūsų emocine užuovėja, ramybės uostu, tik leiskite tam reikštis.

Sveikata

Jokių rimtų sveikatos problemų nežadama, jausitės puikiai. Bendrai, balandis aktyvumo mėnuo, bet kokiai melancholijai drąsiai tarsite sudie. Tinkamas metas sportuoti. Ypač rekomenduojama plaukti ar kažkaip kitaip sportuoti vandenyje.