Bendrų pataisos ir policijos pareigūnų kratų metu pas nuteistuosius rasta daugiau nei 30 draudžiamų daiktų

Vakar, bendradarbiaujant su policijos pareigūnais, Kalėjimų departamento Prevencinės grupės ir pataisos įstaigų pareigūnai Pravieniškių ir Vilniaus pataisos namuose atliko neplanines kratas. Buvo patikrintos gyvenamosios, buitinės bei pagalbinės patalpos. Iš viso kratų metų rasta ir iš nuteistųjų paimta 17 mobiliojo ryšio telefonų, 13 SIM kortelių ir tualetinio popieriaus lankstinukas, kurio viduje buvo juodos spalvos polietileninis paketėlis su birios konsistencijos, galimai psichiką veikiančia, medžiaga.

 Draudžiamų daiktų aptikta įvairiose slėptuvėse – lovose, spintose, ventiliacinėse angose, batuose, šviestuvuose ir kitur. Pataisos pareigūnų patirtis ir turimi įgūdžiai leidžia surasti draudžiamų daiktų slėptuves net pačiose netikėčiausiose vietose.

Siekiant užtikrinti pataisos įstaigose nuteistiesiems draudžiamų daiktų kontrolę, atliekami ne tik planiniai patikrinimai, bet ir netikėtos, kaip šįkart, kratos. Bendroje operacijoje dalyvavo daugiau kaip 40 pataisos ir policijos pareigūnų.