Beprotiškas vilkiko vairuotojo manevras „Via Baltica“ kelyje (video)

Lietuvos kelių policijos tarnybai didelį susirūpinimą kelia pastaruoju metu padažnėję eismo įvykiai, kurių metu kaktomuša susidūrus transporto priemonėms, žūsta ar sužalojami žmonės.

Vien tik kelyje „Via Baltica“ šiais metais įvyko 76 eismo įvykiai, kuriuose buvo sužeisti 9 žmonės. Šie tragiški įvykiai nusinešė 4 žmonių gyvybes. 2016 m. per tą patį laikotarpį tarptautinėje magistralėje E67 įvyko 69 eismo įvykiai, juose buvo sužeista 12 žmonių, taip pat 4 žmonės žuvo.

Balandžio 10 d. priešpriešinių susidūrimų metu mūsų keliuose žuvo du žmonės, abu žuvusieji buvo transporto priemonių vairuotojai.

Lietuvos kelių policijos tarnyba atkreipia visų vairuotojų dėmesį, kad nuo šių metų sausio 1 d. už pavojingą vairavimą, lenkimą draudžiamose vietose, įvažiavimą į priešpriešinę eismo juostą, pažeidžiant Kelių eismo taisyklių reikalavimus nuobaudos yra griežtesnės, o pažeidėjams ne tik skiriamos baudos, kurios gali siekti 1200 eurų, bet ir visais atvejais atimama teisė vairuoti, o teisės vairuoti atėmimo terminas gali siekti net penkerius metus. Šiais metais policijos pareigūnai nustatė net 998 tokius pažeidimus.

Dalinamės vaizdo įrašu, kuriame balandžio 8 d. kelyje „Via Baltica“ patruliavęs policijos skiriamaisiais ženklais nežymėtas specialiosios paskirties automobilis užfiksavo krovininį automobilį, sukėlusį pavojingą situaciją.

Lietuvos kelių policijos tarnybos informacija

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto