Birželio 16–18 dienomis Kaišiadoryse bus galima skiepytis be išankstinės registracijos

Kaišiadorių rajono savivaldybė informuoja, kad Kaišiadorių rajono gyventojai birželio 16–18 dienomis gali atvykti į Kaišiadorių vakcinacijos  centrą, Gedimino  g. 40, pasiskiepyti be išankstinės registracijos.

Trečiadienį ir penktadienį, birželio 16 ir 18 dienomis, Kaišiadorių vakcinacijos centre savivaldybės gyventojai nuo COVID-19 ligos bus skiepijami „BioNTech“ ir „Pfizer“ gamintojo vakcina „Comirnaty“ ir „AstraZeneca“ gamintojo vakcina „Vaxzevria“. Be išankstinės registracijos gyvoje eilėje galima pasiskiepyti nuo 9 iki 17  val.

Ketvirtadienį, birželio 17 d., nuo 9 iki 17 val. be išankstinės registracijos bus galima pasiskiepyti „BioNTech“ ir „Pfizer“ gamintojo vakcina „Comirnaty“.

„BioNTech“ ir „Pfizer“ gamintojo vakcina „Comirnaty“gali būti skiepijami asmenys nuo 12 metų (vaiką į Vakcinacijos centrą turi lydėti vienas iš tėvų (įtėvių), globėjų arba rūpintojų).

Svarbu! Atvykdami turėkite asmens tapatybę liudijantį dokumentą.

Jei Jums kyla klausimų dėl registracijos skiepui nuo COVID-19 Kaišiadorių vakcinacijos centre, prašome skambinti tel. 8 645 14 883. Jus galės užregistruoti, atšaukti registraciją, jei negalėsite patys užsiregistruoti elektroniniu būdu, ar suteiks kitą reikalingą informaciją.

Kaišiadorių rajono gyventojų, kurie turi vykti skiepytis į Vakcinacijos centrą, kuriems paskirtas skiepijimo laikas, tačiau dėl objektyvių priežasčių negali patys atvykti į skiepijimo vietą, prašome kreiptis tel.  8 687 24 331 darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 val., el. p. remigijus.liaudinskas@kaisiadoriupaslaugos.lt. Jums bus organizuojama pavėžėjimo paslauga.

Jei turite klausimų dėl vakcinų ar vakcinavimo proceso, atsakymus galite rasti interneto svetainėje www.koronastop.lt/vakcinavimas.