Birželio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams

Avinas

Darbas ir pinigai

Pinigų tema bus aktuali kaip niekad. Gali susidaryti įspūdis, jog piniginiai srautai juda tarsi patys savaime jūsų link. Išnaudokite šią galimybę, birželis puikiai tinka ne tik papildyti piniginę, bet ir susikurti stabilų materialinį pagrindą ateičiai. Darbinėje srityje labiausiai seksis tiems, kurie konsultuoja ar dirba su partneriais.

Santykiai

Norėsis susilieti su partneriu, gyventi jo rūpesčiais ir džiaugsmais. Tačiau yra tam tikrų netikėtumų santykiuose pavojus: partneris gali netikėtai pareikšti laisvės poreikį ir mėginti išsivaduoti iš jūsų begalinės globos.

Sveikata

Jei nepasiduosite emocijų malšinimui maistu, rūpesčių kilti neturėtų. Kitu atveju žvaigždės numato skrandžio veiklos sutrikimus, gal net apsinuodijimus. Rekomenduojama daugiau judėti ir ilsėtis.

Jautis

Darbas ir pinigai

Jaučių birželį laukia tikras darbymetis: teks daug bendrauti, įrodinėti, peržiūrėti senus darbus. Finansinė sritis žada naujas galimybes, pasiūlymus. Nelegali veikla gali būti ypač pelninga.

Santykiai

Deja, šioje srityje didelio pozityvo nežadama. Gali tekti rimtai pasikalbėti su partneriu ir padaryti atitinkamas išvadas dėl jūsų tolimesnės ateities. Žvaigždės nurodo santykių baigties tikimybę.

Sveikata

Jūsų sveikata šį mėnesį turėtų būtų viena iš pagrindinių temų. Bėda ta, jog tam tikra planetų padėtis nurodo spaudimo nepastovumą ( tai aukštas, tai žemas), endokrininės sistemos problemas. Visa tai galite įtakoti atidžiai vertindami savo maisto racioną ir visiškai atsisakydami cukraus. Kitu atveju teks kreiptis pas medikus.

Dvyniai

Darbas ir pinigai

Visą savo energiją nukreipsite savo finansinės padėties gerinimui ir jums turėtų sektis. Kita vertus, numatomos netikėtos išlaidos. Atsisakykite noro imti paskolą ar patys skolinti pinigus. Toks elgesys turės negatyvių pasekmių ateityje. Darbe seksis, galimas paaukštinimas arba geresnių darbo sąlygų perspektyva.

Santykiai

Šioje srityje reikšmingų permainų neturėtų būti. Toks savotiškas jausmų štilis. Arba tyla prieš audrą. Tiesa, gali būti atskleistas jūsų senas slaptas romanas, apie kurį turbūt jau senai pamiršote. Kitaip sakant, ateina skolų mokėjimo metas.

Sveikata

Dvyniams verta pasirūpinti savo imunine sistema. Nors žiemos šalčiai jau nekelia grėsmių, tačiau kvėpavimo sistema jūsų niekada neleidžia atsipalaiduoti. Vartodami daugiau daržovių ir leisdami laiką gryname ore tapsite atsparesni susirgimams.

Vėžys

Darbas ir pinigai

Seksis tiems, kurie dirba iš namų, arba turi ofisą namų aplinkoje. Žvaigždės rodo palankumą būtent tokiam pinigų uždirbimo būdui birželį. Darbo sfera vis dar kels rūpesčių. Nemalonumai su kolegomis, atšalę santykiai su pavaldiniais gali baigtis jūsų apatija ir abejingumu, bei ryžtingu sprendimu keisti darbą.

Santykiai

Santykių ir meilės srityje ypač palanki situacija. Gausybė pasimatymų ir flirto laukia esančių partnerio paieškose. Tiems, kurie turi pastovų partnerį, pagundų išvengti nepavyks. Tik nuo jūsų priklauso, ar joms pasiduosite. Santykius su partneriu atgaivinsite kartu apsilankydami parodoje, kine ar teatre.

Sveikata

Šio zodiako atstovams mėnuo žada įvairias traumas, todėl būkite atsargūs ne tik kelyje bet ir buityje. Tai rimtas perspėjimas, atsižvelkite rimtai. Rizikos grupei galima būtų priskirti dirbančius prie mechanizmų ir įrengimų. Paprašykite jūsų darbdavio, kad patikrintų jų saugumą.

Liūtas

Darbas ir pinigai

Galimi labai rimti pokyčiai darbe: nuo netikėto atleidimo iki visiško jūsų įmonės reorganizavimo. Jums patartina išsaugoti rimtį ir vengti kardinalių veiksmų. Šiuo metu tai jums nebus naudinga. Idėjų kaip papildomai uždirbti galite sulaukti iš draugų ar bendraminčių.

Santykiai

Ši sritis vis dar gali patirti sunkumų. Kitaip sakant, pasimatymų ir flirto tikrai nebus. Esami santykiai gali patirti rimtą pervertinimo krizę, kuri didelio pozityvo nežada. Prasminga nukreipti jėgas į kitas sritis, o šią palikti savaiminei tėkmei.

Sveikata

Liūtų sveikata gali patirti rimtų pokyčių. Planetos sako, jog laikas rimtai įvertinti savo kasdienius maitinimosi ir poilsio įpročius. Kitu atveju sveikatos negalavimai bus neišvengiami. Ypač dėmesio turėtų sulaukti šlapimo sistemos veikla.

Mergelė

Darbas ir pinigai

Birželį laimės tie, kurie skirs visas jėgas darbui. Nors iš prigimties esate labai darbštūs, tai sunkumų nekils. Žvaigždės numato galimus profesinius pokyčius: galimybė pakilti pareigose arba gauti geresnį darbo pasiūlymą. Kaip pasekmė augs ir jūsų piniginės storis.

Santykiai

Partneriui labai nepatiks, kad grįžtate iš darbo tik nakčiai, todėl apsiginkluokite kantrybe ir teisingais pasiteisinimais. Tiems, kurie ieško partnerio, situacija šiek tiek kitokia. Galima pažintis su gerokai vyresniu priešingos lyties atstovu. Šis pradžioje nieko nežadantis flirtas gali baigtis labai rimtais ketinimais.

Sveikata

Šioje srityje viskas tekės sklandžiai. Jokių sudėtingų sveikatos negalavimų nebus. Jūs juk mokate rūpintis savo sveikata. Tik pakankamai laiko skirkite miegui ir poilsiui.

Svarstyklės

Darbas ir pinigai

Birželį jums geriau mažiau dirbti ir negalvoti apie pinigus. Bus svarbesnių reikalų. Kad ir savo ego stiprinimas. Išdrįskite sakyti savo norus tiesiai ir mažiau domėkitės kitais. Jei rimtai, tai gali būti puikių pasiūlymų darbo srityje, ypač jei turite reikalų su užsieniu ar užsieniečiais. Priimkite visus pasiūlymus, vėliau atsirinksite tuos, kurie išties verti dėmesio.

Santykiai

Žvaigždės numato kelionės tikimybę. Tai gali būti susiję su partneriu ar meilės reikalais. Tačiau gero ten tikėtis neverta, greičiausiai bus sudėlioti paskutiniai taškai ir gauti visi atsakymai. Bendrai būsite linkę į avantiūras ir seksualinius nuotykius.

Sveikata

Būkite atsargūs ir atidūs. Galimos traumos ( rankų, kojų), taip pat nemalonumai per ekstremalias situacijas. Jei maitinsitės bet kaip ir bet kur, virškinimo sistema jums tai tikrai primins. Mat galimi rimti apsinuodijimai nekokybišku maistu, medikamentais ar alkoholiu.

Skorpionas

Darbas ir pinigai

Piniginė situacija gerės pas tuos, kurie daug ir sąžiningai dirbs. Planetos žada stambias išlaidas, kurios gali rimtai sumažinti jūsų santaupas ir neigiamai įtakoti biudžetą. Palanku investuoti į nekilnojamąjį turtą, brangius ir kokybiškus buities prietaisus. Darbe galimi netikėti pokyčiai. Jus gali apimti nenumaldomas noras mesti darbą.

Santykiai

Jūsų partneris gali rimtai susirgti, todėl teks skirti jo rūpesčiams nemažai laiko ir dėmesio. Tiems, kurie neturi pastovaus partnerio yra galimybė susipažinti darbe. Tačiau nauja pažintis iš pradžių gali nieko reikšmingo nežadėti. Jums net atrodys, jog jus sieja tik draugystė.

Sveikata

Kad ir kokie sveikatos negalavimai jums grėstų, esate tarsi žvaigždžių apsaugoje. Šiuo metu gali sustiprėti saldumynų poreikis, todėl dažnam augs ir kilogramai. Kaip pasekmė galimi endokrininės sistemos sutrikimai. Pasitikrinkite sveikatą profilaktiškai.

Šaulys

Darbas ir pinigai

Finansine prasme laikas idealus imtis verslo ar savarankiškos veiklos. Žvaigždės jums numatė ypač palankias finansines perspektyvas, tik su viena sąlyga- turėsite rimtai rizikuoti. Darbo srityje viskas klostysis kuo puikiausiai: kažkas sulauks taip ilgai laukto paaukštinimo, ieškantis darbo ras svajonių darbą.

Santykiai

Visą savo dėmesį stengsitės skirti antrajai pusei. Tačiau tai negali garantuoti santykių stabilumo ir harmonijos. Planetos numato rimtas konfliktines situacijas, kur teks rimtai apginti savo nuomonę ir pozicijas. Jei būsite minkštesni ir atlaidesni, kompromiso pasieksite.

Sveikata

Saugokite save. Panašu, jog negalavimų išvengti nepavyks. Jūsų dėmesio pareikalaus kvėpavimo sistema, galimi net peršalimai, bronchitas. Saugokite save ir vartokite daugiau vitaminų. Grynas oras ir tinkama apranga turėtų būti jūsų palydovai.

Ožiaragis

Darbas ir pinigai

Jei elgsitės neapgalvotai ir impulsyviai, galite prarasti visus savo pinigus. Problema ta, kad birželį būsite ypač optimistiški pinigų atžvilgiu, todėl lengvai pasiduosite jus užvaldysiančiai pirkimo ar manijai. Tai iš tiesų bus sunku sukontroliuoti, todėl geriau paprašykite kažkokio asmens pagalbos ( laikinam biudžeto tvarkymui). Darbe situacija tik gerės. Gali pasikeisti valdžia.

Santykiai

Pasimatymų ir flirto metas. Tiesiog spinduliuosite žavesiu ir trauksite priešingos lyties atstovus lyg magnetas. O ir jūsų pasitikėjimas savimi turės savotiško magnetizmo. Tikėtina kelionė ar išvyka su mylimuoju. Ieškantiems poros- laiminga ir daug žadanti pažintis kelyje.

Sveikata

Sveikata gali sutrikti tik dėl persidirbimo. Todėl kontroliuokite kiek laiko dirbate ir neleiskite pervargti savo nervų sistemai. Kitu atveju gali ištikti nervinė krizė. Pasivaikščiojimas gryname ore, sveikas ir vertingas maistas birželį jums būtini gerai savijautai.

Vandenis

Darbas ir pinigai

Šio zodiako ženklo atstovų mintys visuomet nukreiptos į ateitį, todėl jie puikiai geba įžvelgti naujų finansinių idėjų ir perspektyvų. Jūsų finansinės situacijos gerinimui yra puikios galimybės ir aplinkybės, išnaudokite jas. Darbinėje srityje nieko naujo nežadama. Gal tik bus kažkiek nuobodu ir monotoniška.

Santykiai

Gali būti, jog esantys santykiuose asmenys rimtai susimastys apie nuosavo būsto įsigijimą. Kitaip sakant, norėsis ne tik meilės, bet ir jaukaus namų lizdelio. Esantys poros paieškose bus nusiteikę ypač aktyviai. Todėl galimos pažintys, tačiau jų kontekstas bus labiau seksualinis. Aistra virs ir kunkuliuos, tik neaišku kuo visą tai baigsis.

Sveikata

Vandeniams ypač būtina rūpintis savo nervų sistema ir kraujotaka. Tai yra jūsų silpnoji organizmo grandis. Todėl išlaikykite aktyvų gyvenimo būdą, miegokite 8 valandas ir būkite kuo daugiau gryname ore. Birželį galite jau pradėti aktyviai plaukioti ar praktikuoti vandens procedūras.

Žuvys

Darbas ir pinigai

Tikėtinas kažkokios sutarties pasirašymas, kuris turės gerą finansinę perspektyvą. Galimas pelno gavimas iš ankstesnių projektų. Darbe bus rimtų problemų ir iššūkių, gal net teks pasiieškoti kito darbo dėl išaugančių profesinių ir pareigybinių reikalavimų. Dirbantiems viešajame sektoriuje galima tikėtis palankių karjeros galimybių ar net paaukštinimo.

Santykiai

Metas ypač palankus tiek esantiems poroje, tiek ieškantiems pastovių ir stabilių santykių. Žvaigždės jums pataria būti atviriems pasiūlymams ir labiau atsipalaiduoti. Jūsų verslo partneris gali tapti jūsų sutuoktiniu. Bendrai metas palankus susipažinti, pirštis ar net įteisinti santykius.

Sveikata

Jūs labiau rūpinatės kitas žmonėmis ir jų poreikiais, todėl pamirštate save. Birželį prasminga pasirūpinti būtent savimi. Per žiemą išgyvenote sunkų emocinį laikotarpį, todėl šiuo metu ypač naudinga atstatyti prarastas jėgas, kuo daugiau ilsėtis. Žvaigždės jums rekomenduoja vengti bet kokių svaigalų.

Naujienos iš interneto