Birželio mėnesio horoskopas

Birželio mėnuo žada būti lengvesnis, aktyvesnis nei buvo gegužė. Praėjusio mėnesio foną ir energetiką trikdė ir stabdė retrogradinių planetų paradas, todėl visi pajutome sąstingį, abejingumą ir vidinį irzulį. Birželį sutiksime tik su retrogradiniu Marsu ir Saturnu, tačiau pastarojo poveikis yra mažai ryškus kasdienybėje. Todėl būsime stabdomi vieno dangaus kūno poveikio. Todėl prasminga gilintis ir suprasti, kur esame linkę naudoti savo energiją, suvokti savo motyvacijos ir jėgos šaltinius. Tokiu metu nėra prasminga pradėti sportuoti. Tai metas, kuomet didesnė traumų (ypač sportinių) tikimybė. Gali dažniau nei įprasta gesti elektros įrenginiai ir prietaisai, automobiliai. Didesnis gaisrų, sprogimų pavojus. Galime jausti stipresnę vidinę įtampą, agresiją, nepasitenkinimą. Vyrams tai sudėtingas metas, skatinantis pervertinti savo vyriškumą, potenciją, seksualumą. Galimi seksualinio plano nusivylimai, pasireikšti erekcijos sutrikimai ir problemos. Tokiu metu nerekomenduotina pradėti naujų arba pirmų seksualinių santykių, nes yra didelė nusivylimo rizika.

Visas mėnesio fonas nuspalvintas Dvynių zodiako ženklo simbolika: jausimės lengvi ir judrūs, žodžiai liesis lengvai ir dažniausiai upeliais. Dominuojanti oro stichija į mūsų gyvenimus įneš daugiau avantiūrizmo, laisvės ir naujų idėjų. Laikas tinkamas užmegzti naujas pažintis, aplankyti užmirštus draugus ir, žinoma, išvykti į kelionę. Pastarąją planuokite pažintinę, nes šiuo laikotarpiu vargu ar norėsite tiesiog gulėti paplūdimyje. Patenkinkite savo smalsumą ir suteikite protui peno pasigėrėti nuostabiais gamtos vaizdais, miestų peizažais.

Antra mėnesio pusė nuo 21 dienos, taps šiek tiek pasyvesnė. Tuo metu Venera ir Saulė paliks aktyvųjį Dvynių zodiako ženklą ir persikels į melancholiškąjį Vėžio zodiako ženklą.

Į mūsų gyvenimus ateis šeimos, namų temos. Tokiu metu dažniausiai sugrįžtama į seniai pamirštus tėvų namus, prisimenama tėvynė ir šeima. Laikas tinkamas imtis namų ir šeimos reikalų, daugiau bendrauti su vaikais ir namiškiais. Padaugės vakarėlių ir piknikų tiesiog kiemuose, renginiuose žmonės sieks būti su šeima.

Mėnesio pradžia žada būti įtempta ir kelianti nepasitenkinimą dėl susiformavusios sudėtingos planetų konfigūracijos kryžius. Ji sako, jog minėtu laikotarpiu kažką prarasime, ir labai tikėtina, kad tai bus mūsų neadekvačios viltys ir iliuzijos. Mėnesio pradžią pavadinčiau iliuzijų ir svajonių mirties laiku, kuomet tarsi praregėsime, pabusime iš sapno, kurį patys sau sukūrėme. Nepateisinti lūkesčiai ir savo galimybių pervertinimas – tai tie mūsų gyvenimo faktoriai, kurie mus stabdo ir neleidžia evoliucionuoti.

www.horoskopai.lt