Bukiausi Kaišiadorių vandalai: suniokojo 6 automobilius, tačiau nepastebėjo, kad yra filmuojami

Ar Kaišiadoryse jau darosi nebesaugu gyventi? Toks klausimai natūraliai kyla visiems, kurie seka Kaišiadorių kriminalus. Kaišiadoryse prasidėjo automobilių vagystės, užpuldinėjami žmonės, įsilaužiama į butus ir sodybas, o šiąnakt buvo įvykdytas dar vienas vandalizmo atvejis. Ir, ko gero, šiuos vandalus pelnytai galima vadinti pačiai bukiausiais Kaišiadorių nusikaltėliais.

Kaišiadoryse vandalai suniokojo automobilius (1)

Kaišiadoriečiams.lt sulaukė skaitytojų informacijos, kad liepos 15 dienos ankstų rytą, nuo 3 val. 30 min. iki 7 val. buvo suniokoti mažiausiai šeši automobiliai, stovėję Kaišiadoryse, prie J. Basanavičiaus g. 7 numeriu pažymėto namo. Iš gautų nuotraukų matyti, kad vandalai nusprendė „pasilinksminti“ ir su aštriu daiktu suraižė automobilių šonus.

Kaišiadoryse vandalai suniokojo automobilius (3)

Namo gyventojai sako, kad girdėjo triukšmus, tačiau net neįtarė, kad yra daromas nusikaltimas. „Argi čia pirmas kartas? Kone kiekvieną dieną girdime tiek esančių, tiek praeinančių iš „Gėrimų pasaulio“ neblaivių asmenų keliamą triukšmą. Šį kartą taip pat nieko neįtarėme“ – sako namo gyventojai.

Kaišiadoryse vandalai suniokojo automobilius (2)

Tačiau ryte išvydę suniokotus savo automobilius gyventojai liko nustėrę. Laimei, ant šalia esančio pastato yra vaizdo stebėjimo kameros, kurios užfiksavo vandalus, tad policijai tikrai nebus vargo juos surandant. Nuostoliai bus tikrai nemaži, o patys vandalai pelnytai galės „didžiuotis“ gavę bukiausių Kaišiadorių, o gal net Lietuvos, vandalų vardą.

Vandalus užfiksavo vaizdo stebėjimo kameros