Buvo vykdomas bendras patruliavimas su valdžios ir žiniasklaidos atstovais

2016-05-16 tradiciškai, kaip ir kiekvienais metais, Kaišiadorių r. PK pareigūnai vykdydami nusikalstamų veikų ir pažeidimų prevencijos kontrolės priemones pakvietė bendroje priemonėje dalyvauti Kaišiadorių rajono merą Vytenį Tomkų, Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos direktorių Česlovą Nevierą, atskirų seniūnijų seniūnus, žiniasklaidos atstovus. Išanalizavus paskutiniu metu gaunamus pranešimus buvo nuspręsta aplankyti tas vietas, kur paskutiniu metu dažniausiai kartojosi pranešimai apie daromus pažeidimus, smurtą artimoje aplinkoje, pasirinktinai aplankyti socialinės rizikos šeimas. Surengto reido metu jo dalyviai Kaišiadorių, Žiežmarių, Rumšiškių, Žaslių, Kruonio, Paparčių seniūnijų teritorijose apsilankė 26 socialinės rizikos šeimose, kur dar kartą galėjo betarpiškai pabendrauti su ten gyvenančiais asmenimis, išklausyti jų problemas, įvertinti, kaip pasikeitė situacija po ankstesnio apsilankymo.

Policijos pareigūnai bei valdžios atstovai buvo nustebę ir tuo pačiu pasidžiaugė, kad jų aplankytose vietose nebuvo užfiksuotų ypatingų įvykių. Reido metu buvo užfiksuoti du pažeidimai dėl Tabako kontrolės įstatymo nuostatų nesilaikymo bei trys kelių eismo taisyklių pažeidimai. Aptariant bendro darbo rezultatus buvo padarytos išvados, kad toks bendradarbiavimas yra tikrai naudingas ir ateityje turėtų būti numatomos ir vykdomos panašios prevencinės priemonės.

Reide kartu su Kaišiadorių rajono savivaldybės, seniūnijų bei žiniasklaidos atstovais dalyvavo Kaišiadorių r. PK viršininkas Ramūnas Grigonis, Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio viršininkas Alvydas Ramanauskas, Viešosios policijos skyriaus Patrulių būrio vadas Viačeslavas Čirkovas, Viešosios policijos skyriaus tyrėjai (apylinkių inspektoriai) Edvinas Narūnas, Giedrius Cesiūnas, Andrius Zolotovas, Robertas Ivaškevičius, Aušra Daškevičienė, Viešosios policijos skyriaus kelių policijos grupės vyresnysis specialistas Kęstutis Lelekauskas, Viešosios policijos skyriaus kelių policijos grupės vyresnioji postinė Jurgita Krilavičienė.

Kaišiadorių r. PK inf.

Naujienos iš interneto