Dalyvaukite fotografijų konkurse ir parodykite gimtojo krašto grožį

Pastaruoju metu stebimas siekis iš tiesų paveldėti ir saugoti tai, ką sukūrėme. Kaišiadorių krašte, kaip ir visoje Lietuvoje, yra pakankamai kultūros paveldo objektų: piliakalnių, kaimų,  dvarų, sodybų ir kitų.

Kultūros paveldo departamentas prie Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos skelbia fotografijos konkursą moksleiviams „Kultūrinis kraštovaizdis: nuo piliakalnių iki miesto bokštų“. Konkurse gali dalyvauti 5-12 klasių moksleiviai. Nugalėtojai bus apdovanoti vertingais prizais, o nuotraukos bus matomos 2017 m. Europos paveldo komunikacinėje medžiagoje.

Konkurso tikslas – skatinti moksleivius susipažinti su Lietuvos kultūros paveldo objektais, fotografijose perteikiant išskirtinį jų grožį. Fotografijose turi būti aiškiai matomas kultūrinis objektas  – piliakalnis, istorinės miestų ar miestelių dalys, senieji kaimai, jų panoramos, kiti kultūros paveldo objektai.

Skaitmenines fotografijas reikėtų siųsti adresu konkursas@kpd.lt iki gegužės 1 dienos. Vienas autorius gali pateikti ne daugiau kaip keturias juodai baltas ar spalvotas 2016-2017 metais sukurtas fotografijas.

Smulkesnę informaciją galima rasti Kultūros paveldo departamento prie Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos tinklapyje www.kpd.lt.

Naujienos iš interneto