Dantų šaknų kanalų gydymas Kaišiadoryse

Vis dažniau pacientai susiduria su ūmiu dantų skausmu, karieso ar nekokybiško seno dantų gydymo komplikacijomis, kurių pagrindinis gydymo metodas yra šaknų kanalų gydymas. Su šia procedūra jau yra susidūrę dauguma pacientų, tačiau tai nereiškia, kad gydymas buvo atliktas kokybiškai ir ilgaamžiškai.

Per pastaruosius penkioliką metų, dantų šaknų kanalų gydymas (endodontija) labai stipriai ištobulėjo ir šiandien galima pasiūlyti itin kokybišką gydymą kiekvienam pacientui, kuris siekia išsaugoti nuosavus dantis. Anksčiau nekokybiškas kanalų gydymas ir dėl to susidariusios komplikacijos buvo viena iš pagrindinių dantų pašalinimo priežasčių.

Šiuolaikinė endodontija yra neatsiejama nuo koferdamo ir mikroskopo, kuris suteikia gydytojui galimybę gerai matyti vidines danties struktūras, senus užpildus ir saugiai atlikti danties pergydymo procedūrą. Endodontija yra viena iš daugiausiai rizikų ir komplikacijų turinti odontologinė procedūra. Tačiau gydymas, naudojant optiką, stipriai sumažina komplikacijų tikimybę, padeda jų išvengti ir leidžia ištaisyti kai kurias nekokybiško gydymo klaidas.

Koferdamas – tai plona kvadrato formos guma, skirta izoliuoti dantis nuo likusios burnos. Pagrindinė koferdamo funkcija – izoliacija. Jis neleidžia seilėms bei kraujui patekti ant izoliuoto danties, o taip pat naudojant koferdamą į paciento burną nepatenka endodontinio gydymo metu naudojami dezinfekciniai tirpalai, smulkūs instrumentai, mažėja aspiracijos tikimybė.

Pastaraisiais metais šaknų kanalų užpildymui pradėtos plačiai naudoti biokeraminės medžiagos yra visiškai biosuderinamos su žmogaus organizmu. Visų papildomų priemonių taikymas šaknų kanalų gydymo metu leidžia pasiekti maksimaliai gerus ir ilgalaikius rezultatus.

Kviečiame patikėti savo dantų sveikatą OpusDentus klinikos gydytojams ir džiaugtis savo šypsena.

Modernioje OpusDentus odontologijos klinikoje jums bus suteiktas kokybiškas endodontinis gydymas, rentgenologinis ištyrimas ir išsami konsultacija.

Registracija:

+370 689 02922

info@opusdentus.lt

Gedimino g. 59, Kaišiadorys

www.opusdentus.lt

Nr. 24/50