Darbą pradeda 2023–2027 m. kadencijos Kaišiadorių rajono savivaldybės taryba ir Savivaldybės meras Šarūnas Čėsna

Balandžio 20 dieną Kaišiadorių rajono savivaldybės Didžiojoje salėje vyko naujai išrinktos 2023–2027 m. kadencijos Savivaldybės tarybos pirmasis posėdis. Posėdis prasidėjo Lietuvos Respublikos himno giedojimu, koncertavo Kaišiadorių meno mokyklos atlikėjai.

Posėdžio metu Kaišiadorių rajono savivaldybės tarybos nariai ir Savivaldybės meras Šarūnas Čėsna, padėję dešinę ranką ant Lietuvos Respublikos Konstitucijos, prisiekė gerbti ir vykdyti Konstituciją ir įstatymus, sąžiningai ir garbingai atlikti savo pareigas ir susilaikyti nuo veiksmų, pažeidžiančių savivaldybės gyventojų teises ir viešuosius interesus. Darbą pradedantį Savivaldybės merą Šarūną Čėsną ir Tarybos narius pasveikino Lietuvos Respublikos Kultūros ministras Simonas Kairys, Lietuvos Respublikos Seimo narė Silva Lengvinienė ir Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius.

Prisiekę Tarybos nariai po trumpos pertraukos tęsė posėdį, kuriame balsuota dėl pritarimo Kaišiadorių rajono savivaldybės vicemerų kandidatūroms bei Tarybos nario paskyrimo pavaduoti merą jam negalint eiti pareigų.

Taryba pritarė Tomo Vaicekausko ir Algimanto Radvilos kandidatūroms į vicemerų pareigas. Priimtas ir Tarybos sprendimas, jog Vietos savivaldos įstatyme numatytais atvejais  merą, galės pavaduoti ir Tarybos nariai: Gintaras Gružauskas, Gintarui Gružauskui negalint eiti šių pareigų, – Kęstas Moroza.

Balandžio 20 d. posėdyje prisiekė visi 2023–2027 metų kadencijos Kaišiadorių rajono savivaldybės tarybos nariai:

 1. Jolanta Armonavičienė;
 2. Vaida Babeckienė;
 3. Virginijus Ceslevičius;
 4. Eugenijus Cikanavičius;
 5. Rimvydas Dekas;
 6. Borisas Geicenas;
 7. Aušra Gerulaitienė;
 8. Rugilė Grendaitė;
 9. Gintaras Gružauskas;
 10. Tautvydas Krilavičius;
 11. Romualdas Kubiakas;
 12. Mindaugas Kuklierius;
 13. Albertas Lakštauskas;
 14. Voldemaras Maziliauskas;
 15. Kęstas Moroza;
 16. Daiva Nasevičienė;
 17. Giedrė Pavasarytė;
 18. Karolis Petkevičius;
 19. Algimantas Radvila;
 20. Laima Rudienė;
 21. Vytautas Silvanavičius;
 22. Vytenis Tomkus;
 23. Ramūnas Urmilevičius;
 24. Tomas Vaicekauskas;
 25. Darius Vilimas.