Dažniausiai užduodami klausimai apie metalo apdirbimo paslaugas

Ne tik verslui, tačiau ir fiziniams asmenims kartais prireikia metalo apdirbimo paslaugų, kurios padeda tinkamai apdoroti medžiagą ir pasinaudoti jos funkcionalumu. Juk metalas yra plačiai labai įvairiose sferose naudojama medžiaga, tad natūralu, kad įvairios jo apdirbimo galimybės bei technologijos leidžia džiaugtis ir plačiomis panaudojimo galimybėmis.

Tiesa, kad medžiaga būtų paverčiama į tam tikrą pavidalą – reikalingas Metalista metalo tekinimas arba metalo frezavimo darbai, kitos jo formos pakeitimo paslaugos.

Girdėta, tačiau nesate tikras, kas tai yra? Bandysime atsakyti į dažniausiai klientams kylančius klausimus.

Kiek kainuoja metalo apdirbimo paslaugos?

Daugeliui žmonių rūpi kainos, kadangi tai padeda įsivertinti – ar paslauga yra pagal Jūsų galimybes, ar geriau daugiau net nesidomėti, kadangi Jums tai bus per brangu. Pirmiausia norime pabrėžti, kad šiuo metu visą reikalingą info galima rasti internete. Nereikia net teikti asmeninių užklausų, kadangi kainos yra ne tik viešos, tačiau ir gana detalios. Taip pat nepamirškite, kad net ir tokio tipo paslaugoms yra siūlomos akcijos. Pasinaudokite jomis.

Kokios galimos metalo apdirbimo paslaugos?

 1. Metalo frezavimas. Tai yra viena daugiausia dėmesio sulaukiančių paslaugų.
 2. Tekinimas. Padeda įvairiai apdirbti metalą.
 3. Suvirinimas. Galima pagaminti beveik bet kokias konstrukcijas.
 4. Konstrukcijų gamyba. Jų galimybės irgi labai plačios.
 5. Šaltkalviški darbai. Jie atveria galimybes plačiai išnaudoti metalo, kaip medžiagos, galimybes.
 6. Surinkimo darbai. Tai yra kur kas sunkesni darbai nei atrodo, tad specialistas yra būtinas.
 7. Padengimas. Jis leidžia ilgiau išlaikyti metalo funkcionalumą.
 8. Pjovimas lazeriu. Išgaunamos tokios formos, kokių Jums reikia.
 9. Lankstymas. Vėlgi, galimybės plačios, tad kad ir ko reikia, esame tikri, kad poreikiai bus patenkinantys..

Ar gali metalo apdirbimą atlikti pats?

Tinkama metalo apdirbimui reikia ne tik įrangos, tačiau ir žinių. Tad dėl to geriausia darbus palikti tiems, kurie juos išmano. Siūlome jums pačiam negaišti laiko, kadangi negalite būti tikras, kad metalas bus apdirbtas tinkamai.

Ar tai yra sunkus darbas?

Tai yra darbas, kuris reikalauja žinių bei smulkmeniškumo. Neįmanoma atsakyti ar sunku, kadangi tai priklauso nuo asmens, kuris atlieka darbus, kompetencijos. Kuo jis yra geresnis specialistas – tuo jam darbai yra paprastesni.

Ar paslaugoms yra suteikiama garantija?

Daugelis įmonių, kurios atlieka tokias paslaugas, taip pat teikia ir garantijas. Tai leidžia būti ramiu, kad gavus ne visai tai, ko reikia – visada bus nemokamai atliktos korekcijos. Dėl to reikia ieškoti specialistų, kurie teikia paslaugas legaliai.

Kokios įmanomos technologinės galimybės?

Metalo apdirbimo galimybės yra labai plačios, tad kiekvieno kliento poreikiai tikrai bus patenkinantys. Dažniausiai siūlomos ir reikalingos yra:

 1. CNC Frezavimas. 1050 x 570 x 510 mm (X; Y; Z), su perstatymais iki 6 metrų “X” ašimi.
 2. Universalus tekinimas. maksimalus ø300 mm, ilgis L2000 mm.
 3. Suvirinimas. juodųjų ir spalvotųjų metalų MIG/MAG/TIG suvirinimas.

Ar paslauga yra orientuota tik į verslininkus?

Tikrai ne. Dėl krentančių kainų tokia paslauga gali pasinaudoti kiekvienas. Net ir tie, kuriems reikalingi paslaugų kaštai yra maži.

Svarbiausia yra rasti gerus specialistus, kurie pasirūpins, kad apdirbimo paslaugos būtų ne tik geros kainos, tačiau ir kokybiškos. Dėl to visada siūlome tartis su tais, kurie teikia paslaugas legaliai. Tai yra papildoma kokybės garantija, kuria verta pasinaudoti.

Nr. 22/55