Dėl gaisro Žiežmariuose iš daugiabučio ugniagesiai evakavo septynis žmones

Vasario 3 dienos naktį, 34 min. po vidurnakčio, Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Kaišiadorių rajone, Žiežmariuose, Melioratorių g. 7 dega butas antrame aukšte, viduje yra žmonių. Į įvykio vietą buvo išsiųstos Kaišiadorių PGT priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos.

Atvykus ugniagesiams gelbėtojams buvo uždūmytos bendro naudojimo patalpos antrame aukšte. Namas mūrinis, 40×12 m dydžio, stogas bituminis, 11 butų, pirmame aukšte įrengtas „Dienos centras“. 0 val. 46 min. darbą pradėjo ugniagesių gelbėtojų grandis su kvėpavimo organų apsaugos aparatais, kurią sudarė du ugniagesiai gelbėtojai. Iš namo buvo evakuoti 7 bendrabučio gyventojai (2 iš jų vaikai).

Gaisro metu sudegė koridoriuje sukrauti daiktai: vaikiškas vežimėlis, rogės, stalas, pripučiamas baseinas, drabužiai ir batai. Apdegė elektros skaitliukas prie buto Nr. 8, apsilydė elektros instaliacijos laidai, aprūko koridoriaus patalpa.

Gaisrą ugniagesiai numalšino panaudoję vieną B tipo vandens švirkštą. Viso į gaisro vietą buvo išsiųstos 3 ugniagesių autocisternos.