Dėl gausaus būrio norinčiųjų pasiskiepyti Mobiliosios vakcinacijos komandos akcijos laiką teko pratęsti

Nuo rugpjūčio 2 dienos uždarius Kaišiadorių vakcinacijos centrą, visas skiepijimo procesas perkeltas į 7 pirminės sveikatos priežiūros centrus. Skiepijimo prieinamumas gyventojams tapo pasiekiamesnis ir patogesnis – septyni sveikatos priežiūros centrai rajone laukia norinčiųjų pasiskiepyti.

Mobilioji vakcinacijos komanda, tęsdama skiepijimo akcijas, rugpjūčio 5 dienos pavakarę pakvietė gyventojus be išankstinės registracijos pasiskiepyti nuo COVID-19 ligos „Janssen“ arba „Pfizer“ vakcina. Gerokai prieš prasidedant skiepijimo akcijai, prie Kaišiadorių prekybos centro IKI būriavosi žmonės.

Suplanuotos akcijos laikas ir vakcinų kiekis buvo ribotas, tačiau dėl gausaus būrio norinčių pasiskiepyti asmenų skiepijimas buvo pratęstas iki 21 val. „Janssen“ vakcina skiepijosi ne tik darbingo amžiaus žmonės, tačiau ir senjorai, kuriems ši vakcina patraukli dėl to, jog visiškai imunizacijai susidaryti pakanka vienos dozės. „Pfizer“ vakcina skiepijosi vaikai, lydimi tėvų, teigdami, jog taip ruošiasi artėjantiems mokslo metams. Per penkias skiepijimo akcijos valandas „Janssen“ vakcina buvo paskiepyta 180 asmenų, „Pfizer“ vakcina – 24 asmenys. Skiepų autobuse darbavosi VšĮ Kaišiadorių pirminės sveikatos priežiūros centro slaugytoja Virginija Vaščilienė ir Kaišiadorių r. savivaldybės administracijos Bendrojo skyriaus specialistė Skaistė Kalvinskaitė.

Tokių skiepijimo akcijų numatoma ir daugiau. Panašią akciją prie šio prekybos centro planuojama pakartoti ir rugpjūčio 19 d. 16–19 val. Prašome sekti informaciją Kaišiadorių r. savivaldybės tinklalapyje ir rajono žiniasklaidoje.

Viena iš artimiausių akcijų vyks rugpjūčio 11 d. Mobilioji vakcinacijos komanda keliaus į Palomenės seniūniją: 10 val. skiepys prie Pašulių parduotuvės, 11.30 val. – prie Tauckūnų bibliotekos, 12.45 val. – prie buvusios Miežonių mokyklos. Akcijos laikas ir vakcinų kiekis ribotas.

Lietuvos statistikos departamento duomenimis, iš viso Kaišiadorių rajono savivaldybėje visiškai paskiepyta 52 proc. gyventojų, iš jų 45 proc. paskiepyti pagal visą vakcinacijos schemą, 7,1 proc. – iš dalies, t. y. laukiantys antros vakcinos dozės.

Kaišiadorių r. savivaldybės inf.
Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto