Dėl nemokamo kuro merginos nusimetė savo drabužius (foto)

Viena Rusijoje veikianti degalinė nusprendė padaryti kelių valandų akciją – atrakciją ir visiems norintiems suteikė galimybe užsipilti pilną baką kuro už… Nemokamai! Tikrai taip – pilnas bakas kuro visiškai nemokamai, tereikia į degalinę atvykti vilkint maudymosi kostiumėlį bei aukštakulnius ir pačiai (arba pačiam) užsipilti sau kuro. Tos pačios sąlygos galiojo tiek merginoms, tiek ir vaikinams.

Tačiau, akciją paskelbę verslininkai ko gero nesitikėjo tokios klientų gausos. Mat per maždaug tris valandas trukusią akciją prie degalinės nusidriekė ilgos automobilių eilės, kurių vairuotojai norėjo nemokamai užsipilti kuro. O kas gi nenorėtų? Juo labiau, kad tuo metu buvo vidurvasaris ir su maudymosi kostiumėliu tikrai nesušalsi.

Ši akcija daugiausia sulaukė moteriškos lyties atstovių dėmesio, tačiau kai kurie vaikinai taip pat išdrįso apsiauti aukštakulnius ir maudymosi glaudes dėl nemokamo kuro. Žinoma, ne tokie drąsūs vaikinai dėl nemokamo bako kuro parodė savo merginų grožybes.

Siūlome ir savo skaitytojams peržiūrėti šios akcijos – atrakcijos nuotraukas. Gal ir jūs susigundytumėte tokiu pasiūlymu? Ypač šiais laikais, kai kuro kainos taip sparčiai kopia aukštyn…

Naujienos iš interneto