Dėl tokių orų nesinorės net į darbą eiti

Praėjusią savaitę pasilepinę gražiu ir šiltu rudeniniu oru, šią savaitę turėsi ieškoti jau šiltesnių ir lietui bei vėjui nepralaidžių drabužių.

Trečiadienį dangumi nuolat plauks žemi, švininiai debesys. Naktį lietaus kiekis sumažės, tačiau dieną šalį pasiekusi nauja drėgmės porcija merks Lietuvą be gailesčio. Pasisuks pietvakarių vėjas, kuris naktį siautės dar tik pajūryje, o dieną jau ir Žemaitijoje – gūsiai sieks 15-19 m/s. Naktis bus santykinai nešalta, oras atvės iki 7-12 laipsnių, dieną temperatūra pakils iki 9-14 laipsnių.

Ketvirtadienį prie Lietuvos priartės naujas žemo slėgio sūkurys. Vyraus debesuoti ir lietingi orai, šalies vakaruose vėl vietomis lis itin gausiai. Išliks vėjuota, ypač naktį, kai gūsiai daugelyje rajonų stiprės iki 15-20 m/s. Dieną pavojingų vėjo gūsių pasitaikys tik kai kur. Nakties temperatūra bus tokia pati kaip ir trečiadienį, o dieną termometrai rodys 9-13 laipsnių šilumos.

Penktadienis išliks lietingas, bet lietaus kiekis jau mažės. Vėjas rims. Pradės veržtis šaltesnis oras. Savaitgalį tikėtina sulaukti pragiedrulių bei trumpalaikio lietučio. Naktys bus gaivios, kai kur gal net ir su šalnomis, o dienomis saulei turėtų pavykti orą įšildyti iki 12-15 laipsnių šilumos.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto