Dėmesio! Kaišiadoryse pastebėti įtartini asmenys, kurie bando pagrobti moteris

Kaišiadoriečiams.lt skaitytojos pranešė, kad Kaišiadorių mieste ir po aplinkinius rajonus lėtai važinėja pilkos/sidabrinės spalvos naujas automobilis, o jame sėdintys du asmenys dairosi, tarsi kažko ieškodami.

Sustoję prie merginų jie pradeda klausinėti ar šios kalba angliškai arba rusiškai. Sako, kad yra atvykę iš Turkijos, nors yra panašesni į rumunus. Įtarti asmenys pradeda merginų klausinėti ar jos turi antrą pusę ir bando įsivilioti į automobilį.

„Sveiki. Gal galite pasidalinti su Kaišiadoriečiais, jog šiandieną po miestą važinėja pilkos/sidabrinės spalvos naujas automobilis. Numerių ir markės neįsidėmėjau. Bet lėtai važinėja po Kaišiadoris ir dairosi lyg kažko ieškotų. Buvo pristoję ir prie manęs, du vyriškiai sėdintys mašinoje paklausė ar kalbu angliškai arba rusiškai. Sakė kad atvažiavo iš Turkijos, bet panašesni buvo į Rumunus. Klausė ar turiu partnerį gyvenimo, kai pasibaidžiau pradėjo siūlyti kavos ir sakyti komplimentus. Pasidalinkit!“ savo žinutę mums atsiuntė skaitytoja.

Paklausta, ar šią informaciją ji perdavė policijai, moteris atsakė: „Ne nesikreipiau (į policiją) nes nei markės nei automobilio numerių neįsidėmėjau. Galiu pasakyti kad tai įvyko maždaug prieš 20-30min. Tai buvo Gedimino gatvėje. Automobilis universalas, matosi kad naujų metų, prabangiai atrodantis.“

Kaišiadoriečiams.lt taip pat pasiekė dar vienas pranešimas, kurį socialiniuose tinkluose mergina patalpino liepos 26 diena:

„Laba diena, mergaitės, panelės, moterys. Būkite labai atsargios! Po namus, siūlydami įvairias prekes važinėja du romų tautybės vyrai. Šiandien, įvažiavę į kiemą, paklausė ar vyras namie ir bandė pagrobti moterį, bet, dėkui Dievui, jai pasisekė išsivaduoti. Jie buvo su elektrinės mėlynos spalvos 5 klasės BMW, valstybiniai numeriai HGS:259 ir kita mašina pilkos/sidabrinės spalvos Renaul Megane, numerio neatsimenu, bet skaičiai 088. Būkite atsargios!“ – rašoma merginos pranešime.

žinutė

Primename, kad būtumėte ypač atsargios, o pamatę kažką įtartino, praneškite policijai bendruoju pagalbos centro numeriu 112.