Dešimtmetį komoje esanti mergina pagimdė vaiką

Kaip skelbia užsienio žiniasklaidos agentūros, sunkus nusikaltimas buvo įvykdytas prieš dešimtmetį komoje esančią merginą. JAV esančiame „Phoenix Hacienda HealthCare“ centre slaugoma komoje ilgus metus prabuvusi ir dabar vegetatyvinėje būsenoje esanti mergina pagimdė vaiką.

Prieš kone dešimtmetį mergina skendo, tačiau jos gyvybę pavyko išgelbėti ir ji paniro į komą. Ji visą laiką praleidžia vienoje slaugos centro palatoje. 22 metų mergina dėl skendimo yra patyrusi tokią galvos traumą, kad ją per dieną šimtus kartų ištinka traukuliai.

Centro personalas beveik iki pat gimdymo nežinojo, kad ji laukiasi. Tad kai po Kalėdų praėjus kelioms dienoms pacientei prasidėjo sąrėmiai, visas personalas liko šokiruotas.

Kaip pasakojo vienas su centru susijęs šaltinis, mergina pradėjo dejuoti, tačiau niekas nesuprato kas jas yra. Tad tokia žinia tikrai turėjo šokiruoti visus.

Gruodžio 29 dieną mergina, padedama medicinos centro seselių, pagimdė sveiką berniuką. Žinoma, gimimas – ir seksualinio smurto faktas prieš pažeidžiamą asmenį, kuris turėjo būti prieš tai – sukėlė rimtą audrą ne pelno organizacijoje, kuri pozicionuoja save pirmaujančia sveikatos priežiūros paslaugų teikėja Fynikse.

Kol kas dėl incidento niekas nėra suimtas ir nėra aišku ar įtariamasis yra nustatytas. Policijos tyrėjai paėmė visų centre dirbančių vyrų DNR mėginius, kad palygintų juos su kūdikio DNR.

Merginos motina pasakojo, kad ji nežino, kaip dukra nukentėjo. Į mamos klausimus nukentėjusioji sugeba atsakyti tik „taip“ arba „ne“. Pasak merginos motinos, ji dar negali vaikščioti ir kalbėti, tačiau sugeba viską suprasti.

Po šio įvykio centro direktorė atsistatydino iš pareigų.

 

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto