Didelė krūtinė – sėkmės garantas?

21 metų Albanijoje gyvenanti studentė Enki Bresaja jau seniai svajojo tapti žinių vedėja ir dėl savo svajonės buvo pasiryžusi eiti iki galo. Ji taip ir padarė. Į žinių vedėjos atranką ji atėjo tik su švarkeliu, kuris tik vos pridengė jos milžiniškas krūtis. Ir tokio savo poelgio nepasigailėjo – ji gavo taip išsvajotą žinių vedėjos darbą.

Populiariausiame vaizdų dalijimosi tinklalapyje youtube.com buvo patalpintas vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota E.Bresajos dalyvavimas atrankoje. Tame įraše drąsi studentė skaito pranešimą, o jos krūtis pridengia tik švarkelis, po kuriuo ji daugiau nieko nedėvi.

Mergina, gavusi savo išsvajotą darbą, dabar visuomet veda žinias dėvėdama panašią aprangą.

Tokį savo drąsų sprendimą mergina pirmiausia aptarė su savo tėvais. „Patekti į televiziją sunku, todėl man reikėjo kažkuo išsiskirti. Prieš tai pasitariau su tėvais, jie mane palaikė“, – pasakojo mergina.

Televizijos kanalo atstovai šį savo pasirinkimą vadina puikiu būdu, norint išsiskirti iš konkurentų. Ir tai jiems pavyko. Šios žavios ir drąsios studentės pasirinkimas į žinių vedėjos vietą kanalo reitingus pakėlė į neregėtas aukštumas.