Didelis specialiųjų tarnybų sujudimas Kaišiadoryse: buvo gautas pranešimas apie gaisrą daugiabutyje (video)

Lapkričio 12 dienos vakarą, apie 17 val. 25 min., ugniagesiams gelbėtojams suskambo aliarmas. Jiems buvo pranešta, kad Kaišiadoryse, Girelės g. 43, daugiabutyje, jaučiamas degėsių kvapas. Nurodytu adresu nedelsiant buvo išsiųsti ugniagesiai su autocisterna ir autokopėčiomis iš Kaišiadorių PGT, Gudienos bei Žiežmarių ugniagesių komandos. Į įvykio vietą taip pat buvo išsiųstas medikų ir policijos ekipažai.

Atvykus ugniagesiams gelbėtojams iškart buvo pradėta atlikinėti žvalgyba, nes nebuvo aišku kur ir kas dega. Pasak ugniagesius iškvietusių namo gyventojų, jie jau maždaug pusvalandį jaučia svilėsių kvapą. Kai kurie gyventojai pasakojo, kad dieną jie jautė dujų kvapą, tad papildomai buvo iškviesta dujų avarinė tarnybą.

Ugniagesiai gelbėtojai pradžioje pradėjo tikrinti visas laiptines, elektros skydines, butus, bei rūsius. Neradus gaisro židinio buvo kviečiami butų savininkai. Kai kuriems teko skubėti net iš Vilniaus ar Kauno. Ilgą laiką nerandant jokių gaisro požymių, bet ir toliau jaučiant degėsių kvapą, ugniagesiai gelbėtojai ištraukiamų kopėčių pagalba lipo net į atvirus balkonus, kad per langus galėtų įsitikinti, jog tuose butuose, į kuriuos jiems nepavyko patekti, niekas nedega.

Gaisro židinio name ugniagesiai ieškojo maždaug net dvi su puse valandos, tačiau nieko, kas keltų susirūpinimą, apart pačio kvapo – nerado. Maždaug apie 20 val., išvėdinę laiptinėje buvusį degėsių kvapą, ugniagesiai išvyko.