Dienomis lepins vasariška šiluma

Šią savaitę, kaip ir ankstesnėmis dienomis, pradėsime saulėtais orais. Ryto gaivą greitai sklaidys į dangų kylančios saulės šilti spinduliai. Įdienojus temperatūra daug kur svyruos apie 18-20, o šalies pietvakariuose vietomis šils iki 22 laipsnių šilumos. Pūs lengvas pietryčių vėjas.

Antradienį bei trečiadienį orų permainų taip pat nenumatoma, tik šiek tiek gali svyruoti temperatūra. Bus daugiausia giedra. Nestipriai lapus šiurens pietų, pietryčių vėjas. Temperatūra naktimis numatoma tarp 3–8, pajūryje bus apie 9–10 laipsnių šilumos, dienomis temperatūra sieks 17–20, kai kur kils ir iki 22 laipsnių šilumos.

Ketvirtadienio naktis išliks giedra. Bus tyku ir vėsoka. Temperatūra pasiskirstys tarp 4–9 laipsnių šilumos. Vietomis ryto metą nusidrieks rūkas. Dieną jau gali pasirodyti orų permainų ženklai. Antroje dienos pusėje šalies vakaruose dangų ims dengti debesys, vakare pajūryje pradės krapnoti. Vėjas jau papūs iš pietvakarių. Aukščiausia dienos temperatūra svyruos tarp 17-22 laipsnių, kraštiniuose vakariniuose rajonuose bus apie 15 laipsnių šilumos.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto