Eidami į lauką nepamirškite skėčio

Pirmadienį išliks gana vėjuota, vakarinių krypčių vėjo gūsiai vietomis sieks 15-16 m/s, pajūryje kartais įsibėgės iki 17-18 m/s. Temperatūra prie jūros sieks 8-10, Žemaitijoje daugiausia sušils iki 6-8 laipsnių. Vidurio ir Rytų Lietuvą šiandien vis dar klos tiršti debesys, iki pietų vietomis trumpai palis, o antroje dienos pusėje atkeliaus gausesnis ir įkyresnis lietus. Utenoje bus apie 5, Kaune ir Vilniuje apie 6 laipsnius šilumos. Panaši temperatūra numatoma ir pietiniuose regionuose, lietaus taip pat nebus išvengta.

Antradienio naktį ties vakariniais ir šiauriniais rajonais įsivyraus sausi orai, o šalies pietuose ir rytuose truputį palis. Daug kur atvės iki 1-4, prie jūros iki 5-8 laipsnių šilumos. Antradienio dieną palis didesnėje šalies dalyje, bet lietus daugiausia numatomas trumpas ir negausus. Vakarinių krypčių vėjas bus apysmarkis, pūs 9-14 m/s greičiu. Oras šią dieną sušils iki 4-9 laipsnių šilumos.

Trečiadienio naktį šalį pasieks daugiau drėgmės pritvinkusių debesų, palaistys beveik visur. Prie jūros šiek tiek labiau sustiprės pietvakarių vėjas, numatomi 15-17 m/s gūsiai. Temperatūra paryčiais sieks 3-8 laipsnius šilumos. Dieną silpnai palynos, sušils iki 5-10 laipsnių.

Ketvirtadienį ims veržtis vėsesnė oro masė. Naktį prasisklaidžius debesims temperatūra Dzūkijoje ir Suvalkijoje kris iki 0-2 laipsnių šalčio, Vidurio Lietuvoje svyruos apie 0, o vakariniame pakraštyje bus 2-5 laipsniai šilumos. Dieną dangus niauksis, daugelyje rajonų palis. Termometrai rodys 3-8 laipsnius šilumos.

Penktadienio naktį pagrindinis lietaus debesų masyvas telksis ties pietiniais ir rytiniais rajonais, o dieną lietaus vėl klius beveik visur. Naktį bus tarp 0 ir 5 laipsnių šilumos, dieną pasieks 3-8 laipsnius.

Savaitgalio dienos bus truputį vėsesnės, bet sausesnės.