Elektrėnų savivaldybėje esančiame ežere rastas kelias savaites ieškoto vyro kūnas

Lapkričio 16 dieną, apie 12 val., Elektrėnų savivaldybėje, Vievio seniūnijoje, ties Pakalniškių kaimu, ežere, rastas mirusio vyro (gimusio 1967 m.) kūnas irimo stadijoje. Vyras nuo spalio 24 d. buvo ieškomas kaip dingęs be žinios. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Nuo vyro dingimo net kelias paras ugniagesiai gelbėtojai Elektrėnų savivaldybėje esančiame Skynimų ežere ieškojo nuskendusio žvejo. Gelbėtojai sonaru išžvalgė beveik visą ežerą, apieškojo ir pakrantę, tačiau vyro aptikti tuos kartus nepavyksta. Ugniagesiai rado tik ant vandens besisupančią tuščią valtį, irklą ir striukę.

Ugniagesiai primena žvejams, kad jie, leisdamiesi į žvejybą, pasiimtų mobilųjį telefoną, turintį specialų neperšlampamą dėklą, dėvėtų gelbėjimo liemenę ir atkreiptų dėmesį į tam tikrus orientyrus – šalia vandens telkinio esantį kelią, matomą bokštą ar kt., kad įvykus nelaimei gelbėtojai galėtų juos kuo greičiau išgelbėti. Žvejojant būtina įvertinti ir vėjo kryptį ir pasirūpinti, kad valtis neapvirstų. Neretai žvejai neįvertina grėsmės, kai jų meškerių valai įsipainioja netoli nuo kranto, įkrenta į vandenį, o jiems išsigelbėti trukdo ir stori, šilti drabužiai.