Elektrėnų savivaldybėje įvyko sprogimas

Sausio 18 dienos rytą, apie 10 val., specialiosioms tarnyboms buvo pranešta, kad Elektrėnų savivaldybėje, Semeliškių seniūnijoje, Daugirdiškių kaime, Monio gatvėje esančiame name įvyko sprogimas, yra nukentėjusių žmonių.

Atvykus nurodytu adresu pastatas, kuriame įvyko sprogimas, buvo sugriuvęs. Nelaimės vietoje kilo gaisras, kurį malšino net 4 ugniagesių autocisternos. 11 val. 52 min. ugniagesiams gaisrą pavyko likviduoti. Pirminiais duomenimis sprogo dujų balionas.

Sprogimo metu nekentėjo 1952 metais gimęs namo šeimininkas ir 1977 metais gimęs jo sūnus, kurie dėl stiprių nudegimų išvežti į Vilniaus ligoninę. Policijos departamento žiniomis, nelaimės metu name buvo ir namo šeimininko žmona bei nepilnametis vaikas, kurie, pirminiais duomenimis, nenukentėjo.

Pastarosiomis dienomis Daugirdiškių kaimo neapleidžia nelaimės. Sausio 14 dieną, 1 val. 37 min., buvo gautas pranešimas, kad Elektrėnų savivaldybėje, Semeliškių seniūnijoje, Daugirdiškių kaime, Monio gatvėje taip pat dega apleistas ir nenaudojamas pastatas. Į gaisravietę buvo išsiųstos 5 ugniagesių autocisternos. Atvykus ugniagesiams atvira liepsna degė medinis ūkinis apleistas pastatas. Gaisrą malšino 16 ugniagesių gelbėtojų, kurie liepsnas malšino 3 B tipo vandens švirkštais. Gaisro metu pastatas sudegė pilnai.

Dar po valandos, 22 val. 35 min., kad tame pačiame Daugirdiškių kaime, taip pat Monio gatvėje, dega pirtis. Į gaisravietę vos per 3 min. atvykus ugniagesiams gelbėtojams pirtis jau degė atvira liepsna. Pati pirtis medinė, vieno aukšto, su mansarda. Gaisrą malšino 3 ugniagesių autocisternos ir 12 ugniagesių. Gaisro metu pirtis sudegė.