Europos kalbų dienai – „Europos šalių vėliavų kilimas“

Rugsėjo 26-oji – Europos kalbų diena. Jos tikslas – skatinti kalbų mokymąsi. Šia diena siekiama atkreipti dėmesį į kalbų mokymosi svarbą, skatinant daugiakalbystę ir didinant tarpkultūrinį supratimą, stiprinti kalbų mokymąsi ne tik mokykloje, bet ir už jos ribų.

Europos kalbų dienos proga buvo  organizuojamos įvairios veiklos ir Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijoje. Pasitarus su pavaduotoja Rita Žukauskaite ir gavus idėjos pritarimą, ta proga progimnazijos Girelės korpuso kieme PUG vaikai ir 1-4 klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis (Danguole Š., Maryte M., Daiva M., Kristina Z., Daiva D., Jolita A., Regina B., Lina A., Zita G., Loreta S., Norūna G. ir Nijole Š.) išleido spalvingą ir informatyvų stendą – kilimą „Europos šalių vėliavos“. O įstaigos ilgajame koridoriuje nugulė Europos kalbų dienai skirta paroda.

Visą savaitę bendruomenė dalyvavo tiek meninėje, tiek muzikinėje, tiek pažintinėse veiklose. Mokiniai džiaugiasi „vėliavų kilime“ atradę savąjį darbelį, ruoštą iš visos visos širdies. Tai pertraukų metu tapo radybų atrakcija. Kitais metais tikimės ausim savo darbeliais toliau vėliavų kilimą ir puošim išmoktais užsienio kalbų naujais žodžiais, smagiais šūkiais, rašinėliais…

Europos kalbų dienos proga linkime ir toliau darbščiai mokytis užsienio kalbą ir atrasti iš naujo ne tik užsienio kalbos, bet ir savo gimtosios kalbos grožį!

Anglų k. mokytoja Gitana Valkavičienė

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto