Fidget Spinners – sukučiai, užkariavę visą pasaulį

Fidget Spinner (sukutis) – naujausias žaislas, kuris užkariauja visą pasaulį.

Visai neseniai visas pasaulis buvo tiesiog pamišęs dėl pasirodžiusio žaidimo Pokemon GO, o dabar naujausias „mados klyksmas“ tapo Fidget Spinner sukučiai. Fidget Spinner sukučiai tapo tokie populiarūs, kad prekybos vietose jie tapo deficitine preke ir pirkėjai net stovi eilėse laukdami kol atkeliaus jų nauja siunta. Kaišiadoriečių šis naujas žaislas taip pat neliko nepastebėtas. Pasak Kaišiadoryse Fidget Spinners sukučiais prekiaujančių verslininkų, vos tik gaunama nauja siunta, ji kaip mat būna išperkama.

amazing spinner best spinners

Pasakojama, kad Fidget Spinner sukutį prieš daugelį metų savo dukrai sukūrė viena JAV gyvenanti mama. Tuomet jinai jį užpatentavo ir pardavė keletą tūkstančių jo kopijų. Pasibaigus patento galiojimo laikui moteris tiesiog jo nepratęsė. 2016-ųjų gruodį Fidget Spinner vėl buvo atgaivintas ir tapo nauja deficitine preke.

Manoma, kad Fidget Spinners sukučiai skirti tam, kad padėtų susikaupti ir nusiraminti, tačiau mokslininkai abejoja jo nauda.

Patys sukučiai yra gaminami įvairiausių formų ir iš įvairiausių medžiagų – pradedant plastiku ir metalu, o baigiant auksu ir inkrustuotais deimantais. Priklausomai nuo medžiagų bei gaminimo būdų skiriasi ir jų kainos, kurios gali būti nuo kelių eurų iki keliasdešimties ar kelių šimtų tūkstančių eurų.