Gaisras Žasliuose: per ketverius metus ugnis šeimos turtą sunaikino jau antrą kartą (video)

Lapkričio 22 dienos rytą, 8 val. 57 min., ugniagesiams gelbėtojams buvo pranešta, kad Kaišiadorių rajone, Žasliuose, Paparčių gatvėje pranešėja mato degantį namą. Į gaisro vietą nedelsiant buvo išsiųsti ugniagesiai iš Kaišiadorių, Žaslių ir Zūbiškių.

Po kelių minučių atvykus pirmiesiems ugniagesiams gelbėtojams visas namas jau degė atvira liepsna. Pats namas karkasinis, 10×3 m dydžio, prie jo priblokuotas priestatas 4×3 m dydžio, stogas dengtas skarda.

Gaisro gesinimui ir kitų pastatų apsaugai nuo liepsnų buvo naudojami 2 B tipo vandens švirkštai, o vanduo į gaisravietę buvo vežamas iš už pusės kilometro esančio vandens telkinio.

9 val. 34 min. ugniagesiams pavyko gaisrą lokalizuoti, o 9 val. 57 min. buvo paskelbta gaisro likvidacija.

Gaisro metu visiškai sudegė gyvenamasis namas ir jame buvę namų apyvokos daiktai.

Kaišiadoriečiams.lt primena, kad 2017 metų rugpjūčio 28 dienos ankstų rytą, 3 val. 45 min., ugniagesiams gelbėtojams buvo pranešta, kad Kaišiadorių rajone, Žaslių seniūnijoje, Žaslių miestelyje, Paparčių g. 3 dega medinis gyvenamasis namas ir viduje yra žmonių. Į gaisro vietą nedelsiant buvo išsiųstos trys ugniagesių autocisternos.

Tą kartą atvykus į gaisro vietą medinis vieno aukšto namas jau degė atvira liepsna. Namo stogas dengtas šiferiu, o perdangos medinės. Laimei, iki atvykstant priešgaisrinėms gelbėjimo pajėgoms keturi gyventojai iš namo spėjo išeiti patys. Dviems suaugusiesiems ir vienam vaikui, kurie prisikvėpavo smalkių, prireikė medikų pagalbos. Juos greitosios pagalbos medikai išvežė į Kaišiadorių priėmimo skyrių, o vėliau vienas suaugęs ir vaikas buvo išsiųsti į Kauno klinikas. Kitas asmuo medikų pagalbos atsisakė.

Į gaisro vietą atvykę ugniagesiai atjungė elektrą ir pradėjo gesinimo darbus. Apgesinus liepsnas, 4 val. 9 min., buvo suformuota ir darbą pradėjo viena ugniagesių gelbėtojų grandis, kurią sudarė trys ugniagesiai gelbėtojai su kvėpavimo organų apsaugos aparatais. Įėję į degančio namo vidų iš jo grandis su KOAA išnešė dujų balioną ir tęsė gesinimo darbus. Vanduo į gaisro vietą buvo vežiojamas maždaug iš už 600 metrų esančio dirbtinio vandens šaltinio.

Gaisro metu išdegė namo vidus ir jame buvę namų apyvokos daiktai, baldai, stipriai apdegė namo sienos, nudegė ir buvo nuardytas stogas.

Naujienos iš interneto