Gaisre žuvo savo šeimą bandęs išgelbėti vyras (video)

Rugpjūčio 27 dienos vakarą, 22 val. 57 min., buvo gautas pranešimas, kad Kaune, Rimvydo gatvėje, atvira liepsna dega keturių butų medinio gyvenamojo namo pirmasis aukštas. Vos per penkias minutes į gaisravietę atvykę pirmieji ugniagesiai gelbėtojai iš antrame aukšte esančio buto pro langą iškėlė dvi moteris ir du vaikus, kuriems trylika ir penkeri metai. Viena moteris apdegė, kita prisikvėpavo dūmų. Moterys ir vaikai buvo išvežti į ligoninę.

Po kiek laiko ugniagesiai gaisravietėje surado ir žuvusį vyrą. Kilus gaisrui, jis išbėgo į kiemą, bet jame neradęs savo vaikų, sugrįžo jų ieškoti, tačiau prisikvėpavo nuodingų dūmų.

Gaisro metu sudegė dalis namo stogo, apdegė sienos, išdegė trys butai, vienas butas buvo sulietas vandeniu. „Gaisras kilo buto pirmajame aukšte virtuvėje, vėliau ugnis per laiptinę persimetė į antrąjį aukštą, – sakė gaisro priežastis tiriantis Kauno APGV Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus vyriausiasis specialistas Dainius Abalmasovas. – Tikėtina, kad gaisras kilo dėl elektros įrangos gedimo, tačiau tikslesnes gaisro priežastis nustatys atvykę Gaisrinių tyrimų centro specialistai.“

Šiame name gaisras kilo jau penktąjį kartą per keletą metų.

2016 metų vasario 17 dieną buvo gautas pranešimas, kad iš pirmame aukšte esančio buto eina dūmai, nežino, ar viduje yra žmonių. Tuomet taip pat per penkias minutes gaisravietėje atsiradę ugniagesiai iškvietė sustiprintas pajėgas. Namo pirmame aukšte (60 m² ploto bute) išdegė 15 m² kambarys ir jame buvę daiktai, kitos patalpos aprūko. Iš viršutinio buto ugniagesiai išnešė 9 m. neįgalų vaiką, išvedė 3 metų berniuką ir tėvą, jie išvežti į Kauno klinikas apžiūrai. Iš kito buto buvo išvesta senyvo amžiaus moteris, vietoje ją apžiūrėjo medikai, į gydymo įstaigą vykti atsisakė. Iš dar vieno buto patys išėjo vyras su žmona. Tą kartą ekspertai nustatė, kad gaisras kilo dėl pašalinio ugnies šaltinio.

Tų pačių metų lapkričio 22 dieną vėl buvo gautas pranešimas apie gaisrą šiame name. Tuomet iš grindų veržėsi dūmai, sienoje degė elektros laidų instaliacija. Tą kartą ugniagesiai gelbėtojai išardė 4 m² lubų ir 2 m² medinės sienos, apdegė siena. Gaisras kilo dėl elektros įrangos įrengimo ir eksploatacijos taisyklių pažeidimo.

Nepraėjus nei mėnesiui, gruodžio 9 dieną, ugniagesiai vėl vyko tuo pačiu adresu. 21 val. 30 min. jie gavo pranešimą, kad dega namas. Iš namo veržiasi dūmai. 2 aukšte buto tualeto patalpoje degė šiukšlės. Apdegė tualeto patalpa, el. instaliacija, aprūko buto patalpos ir jame esantys baldai bei daiktai. Suaugusieji ir 5 nepilnamečiai vaikai iš pastato išėjo patys iki PGP atvykimo. Tą kartą gaisras kilo dėl pašalinio ugnies šaltinio.

2017 metų rugpjūčio 8 dieną vėl buvo gautas pranešimas. Laimei, tą kartą gyventojai saugiu atstumu iki pastatų šašlykinėje kepė dešreles.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto