Gegužės 22-28 d. savaitės horoskopas visiems zodiako ženklams

AVINAS

Šią savaitę tėvai ar sutuoktinis gali taip ir nesuprasti jūsų gyvybiško laisvės ir nepriklausomybės poreikio. Gerai apgalvokite kiekvieną žingsnį. Klaidingi sprendimai gali turėti ilgalaikių ir labai nemalonių padarinių. Didelė šeimos šventė (o gal nelaimė?) vėl suartins jus su giminėmis. Pastaruoju metu beveik visiškai su jais nebendraujate.

JAUTIS

Sprendimai, priimti vardan karjeros pirmoje savaitės pusėje, gali turėti didelę įtaką asmeniniam gyvenimui. Gali kilti rimtų konfliktų su šeimos nariais. Ketvirtadienį ar penktadienį skubios jūsų pagalbos ar net finansinės paramos gali prireikti tolimam giminaičiui ar verslo partneriui.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje priimsite klaidingą sprendimą ir kurį laiką eisite klaidinga kryptimi. Tačiau dar ne viskas prarasta. Jei kategoriškai apsisuksite atgal, tikrai rasite išeitį. Antroje savaitės pusėje galima nauja intriguojanti pažintis.

VĖŽYS

Pirmoje savaitės pusėje jums bus rodomi viliojantys ir intriguojantys, bet pakankamai painūs simpatijos ar net meilės ženklai. Apskritai tiek asmeniniai, tiek profesiniai reikalai seksis puikiai. Beje, kitiems tai ne itin patiks. Kai kam galite sukelti pavydą.

LIŪTAS

Būsite linkęs kištis į reikalus, kurie jums turėtų mažiausiai rūpėti. Perdėtas aktyvumas nesuteiks siekiamo saugumo jausmo. Palikite visa tai ir ieškokite naujų vietų, kur galėtumėte realizuoti save. Apskritai įdirbis neblogas, bet vaisių dar teks luktelėti.

MERGELĖ

Pirmoje savaitės pusėje niekaip negalėsite atsikratyti nepasitenkinimo savimi jausmo. Tiesą sakant, nieko tokio, kad kai kada išsiskiria nuomonės kad ir su artimiausiu žmogumi. Būkite protingas ir pirmas ištieskite ranką susitaikyti. Norite išties nemažai, tad turite pasisemti kantrybės.

SVARSTYKLĖS

Asmuo iš jūsų praeities privers dar kartą prisiminti ir permąstyti senas klaidas. Nemalonūs prisiminimai neišvengiamai išmuš iš vėžių, ir pusiausvyrą atgausite tik į savaitės pabaigą. Venkite brangių pirkinių – dėl jų galite turėti teisinių arba finansinių problemų.

SKORPIONAS

Kiek daug gali truputis optimizmo! Jau pirmoje savaitės pusėje įsitikinsite, kad kartais įmanoma iššokti aukščiau bambos. Savaitės viduryje galimas konfliktas šeimoje, tikriausiai dėl pinigų. Savaitgalį saugokitės perdegti saulėje ir nepersivalgykite.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje gausite sunkią užduotį. Netruksite suprasti, kad tik darni komanda gali ją įveikti. Belieka ir kitus tuo įtikinti. Pastangos, patikėkite, nenueis veltui. Karjerai labai didelės įtakos gali turėti moteris.

OŽIARAGIS

Dėl naujo darbo ar pasikeitimų senajame gali tekti nemažai pakeliauti, gal net pakeisti gyvenamąją vietą. Sutiksite žmonių, kurie sužavės iš pat pirmo žvilgsnio. Būkite atsargus! Pirmas įspūdis gali būti apgaulingas. Pasistenkite įžvelgti esminius dalykus.

VANDENIS

Pagaliau baigiate išspręsti užsitęsusias problemas. Taigi, buvote privėlęs nemaža klaidų. Ketvirtadienį imkitės tik to, kas jums išties yra svarbu. Sąžiningas pasikeitimas idėjomis stiprina solidarumą. Tikėtina, kad savaitgalį susipažinsite su dvasiškai labai sau artimu žmogumi.

ŽUVYS

Pakaks jau linksmintis, imkitės neatidėliotinų darbų. Praleidote ir taip nemažai laiko savo malonumams. Deja, kasdienybė niekur nedingsta. Moralinės paramos turėtumėte sulaukti iš namiškių. Savaitės viduryje galite sulaukti netikėtų simpatijos ženklų iš priešingos lyties asmens.