Geriausi mobilūs telefonai 2020 metais

Šiandien mobiliųjų telefonų gamintojai siekia prisitaikyti prie kuo daugiau pirkėjų, todėl siūlomi mobilūs telefonai yra labai įvairūs. Vis dėlto, kyla klausimas: kas yra „geriausias“ mobilusis telefonas? Būtent šis klausimas ir paskatino parašyti šį straipsnį. Vieniems reikia galios, kitiems reikia funkcionalumo, o tretiems svarbiausia yra kaina. Taigi, dalinamės išmaniųjų telefonų modeliais, kurie tam tikrose kategorijose yra geriausi.

Samsung Galaxy Note 10 Plus – geriausi mobilūs telefonai su Android sistema

Šis modelis yra vienas brangiausių rinkoje, tačiau jame rasite viską, ko galite tikėtis iš aukščiausios klasės išmaniojo telefono. 8 branduolių Exynos 9825 procesorius užtikrins, kad žaidimai, darbai, filmų kūrimas ir nuotraukų redagavimas būtų sklandus kaip niekada, 6,8 colio įstrižainės ekranas garantuoja smagesnę patirtį, o 512GB talpa, su galimybe įsidėti 1TB talpos Micro SD kortelę, sutalpins absoliučiai viską.

Tokio tipo mobilūs telefonai garantuoja sklandų veikimą metų metams, tačiau už tai reikia atitinkamai sumokėti. Šiuo metu Samsung Galaxy Note 10 Plus kaina siekia šiek tiek daugiau nei 1000 eurų.

IPhone 11 Pro – geriausias išmanusis telefonas šiandien

Nors Android mėgėjai gali su tuo ir nesutikti, bet šiuo metu pačiu geriausiu išmaniuoju telefonu yra laikomas iPhone 11 Pro. Įmontuotas ne per didelis, 5,8 colių įstrižainės, ekranas, naujas, dar taupesnis, bet gerokai galingesnis A13 Bionic procesorius ir kiek talpesnė baterija, kuri garantuos įkrovą visai dienai, net jeigu naudositės telefonu visą dieną.

Apple produkcija pasižymi aukšta kokybe ir greitu veikimu metų metus, o iPhone 11 Pro yra kone pats geriausias kada nors pagamintas Apple prietaisas. Šio modelio kainos svyruoja tarp 1000 ir 1600 eurų.

Xiaomi Mi 9T – maža kaina, dideli parametrai

Nuostabus išmanusis telefonas, kurio „Pro“ versijos beveik neverta pirkti. „Pro“ versijoje siūlomas procesorius yra šiek tiek galingesnis, tačiau skirtumą pastebėti gali tik žaidimų mėgėjai. Xiaomi Mi 9T siūlo 6,4 colio įstrižainės ekraną, aštuonių branduolių Snapdragon 730 procesorių, 6GB RAM atminties bei vidinę atmintį nuo 64GB. Negana to, telefone yra trys galinės kameros, užtikrinančios nuostabias nuotraukas įvairiomis sąlygomis. Geriausia dalis ta, kad visa tai kainuoja vos 300 eurų!

Kur įsigyti?

Visi šie mobilūs telefonai ir kitos elektronikos prekės siūlomos bet kurioje artimiausioje elektronikos parduotuvėje. Vis dėlto, rinkitės tik patikimą pardavėją – kviečiame apsilankyti internetinėje parduotuvėje www.senukai.lt ir išsirinkti savo mėgstamiausią išmanųjį telefoną jau dabar!

Nr. 20/4

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto