Gidas vyrų odos priežiūros rutinai

Vyrai dažnai nesirūpina savo veido oda ir tai yra jų didžiausia daroma klaida. Labai sunku yra įkalbėti vyrą prižiūrėti savo veido odą, todėl vyrų odos priežiūra turi būti aiški ir lengva. Nereikia 5 žingsnių kaukių ar daugybės sluoksnių kremo. Tereikia surast kelis gerus produktus ir žinoti kaip jais tinkamai naudotis. „Dove“ prekinio  ženklo vadovės Kertu-Kai Põldvere sukūrė gidą, kuris padės vyrams susikurti savo grožio rutiną.

Žinok, kurie produktai tau tinka

Ar jūsų oda jautri? Riebi? Ar ji sudirgsta po skutimosi? Susiraskite produktus, kurie tiktų pagal veido odos tipą ir poreikius. Labai svarbu naudoti produktus, kurie skirti vyrams, nes vyrų oda yra storesnė, turi daugiau porų, yra riebesnė ir prakaituoja daugiau. Šie skirtumai reikalauja unikalių iššūkių ir skirtingų formulių, kad juos pavyktų išlyginti.

Prižiūrėkite savo plaukus

Plaukai yra labai svarbi vyrų asmeninio puoselėjimo sritis. Reikėtų naudoti šampūną, kuris padaro plaukus stiprius ir sveikus. Plaunant galvą neapsiribokite tik tuo kas yra duše. Jei plaukai yra linkę būti be apimties, reikėtų naudoti apimties suteikiantį šampūną. Jei jaučiama, kad jie sausi, maitinamoji formulė padarys stebuklus. Taip pat derėtų nepamiršti naudoti kondicionieriaus. Plaukus kirpti reikėtų reguliariai ir būtina prisiminti, kad naudojant plaukų formavimo priemones mažiau yra daugiau.

Naudokite kūno prausiklį, kuris drėkina odą

Nepakanka tik būti švariam, jei norite turėti sveiką odą. Ieškokite kūno prausiklio, kuris drėkina odą taip pat, kaip ir ją valo. Yra daugybė produktų, kurie sukurti tam, kad padėtų apsaugoti odą nuo sudirginimų ir sausumo. Jei neturite tam laiko, rinkitės tiek veidui, tiek kūnui tinkantį prausiklį, kuris rūpinasi taip pat ir veido oda.

Kovokite su sausa oda naudodami drėkinamąjį kremą

Jei jaučiate, kad naudojamas kūno prausiklis nedrėkina odos pakankamai, tuomet nebijokite naudoti drėkinamojo kremo – su odos sausumu susiduria tiek moterys, tiek vyrai, ypač žiemos sezonu. Geriausiam rezultatui pasiekti užtepkite drėkinamojo kremo ant veido ir kūno iškart išėjus iš dušo ar po skutimosi, kol oda yra dar drėgna.

Išsirinkite tinkamą dezodorantą

Kiekvienam vyrui naudoti dezodorantą yra įprastas dalykas, tačiau visi dezodorantai yra skirtingi. Būkite tikri, kad naudojate tokį dezodorantą, kuris yra negailestingas prakaitui, bet ne odai. Plačiame kokybiškų produktų asortimente yra ne tik nuo prakaito apsaugančių, bet ir besirūpinančių oda produktų. Rinkitės tokius, kuriuose yra ketvirtadalis drėkinamojo kremo ir veiksmingo antiperspiranto ingredientų kombinacija. Tai sumažins odos dirginimo riziką bei paliks malonų sudrėkintos odos jausmą.